Od 34. minuty jsme vedli brankou Jana Kollera 1:0, v 62. minutě zvýšil Jaroslav Plašil. Turci to nezvzdali a v 75. minutě snížil Arda Turan. Po hrubce Petra Čecha vyrovnali v 88. minutě a v 90. minutě obrat dokonali! Oba góly dal Kahveci Nihat.

Co si myslí žáci z 11. ZŠ v Kladně? Kde je hlavní příčina toho, že reprezentce prohrála?

Lucie Zeislová: Bohužel zklamal Petr Čech, když při centru upustil míč. V první půli jsme byli lepší my a ve druhé zase Turci. Myslím si, že jsme si zasloužili vyhrát.

Tomáš Brynda: Prohráli jsme především kvůli obraně a Petr Čech také neměl svůj den. Turkové především dokázali využít chyb, které jsme vytvořili.

Simona Borková: Utkání české reprezentace jsem sledovala pravidelně. Hlavní příčinou prohry podle mě byla špatná hra naší obrany.

Jan Vyšín: Vedli jsme 2:0 a soustředili jsme se jen na útok a na obranu jsme se s prominutím vybodli. Byl jsem celkem naštvaný.

Zbyněk Holubovský: Hlavně nás porazili kvůli naší obraně, ta hrála špatně. Měli jsme hodně šancí, ale nedokázali jsme je využít.