Halina, Simona a nakonec i šéfkuchař podniku Tomáš Novotný dopřáli příchozím více než tři hodiny kvalitní zábavy, přičemž si návštěvníci pochutnali i na lahodné krmi.

Šéfkuchař totiž připravil divákům vepřovou panenku se salátem přesně podle Halinina receptu, aby mohli v průběhu večera ochutnat a potěšit nejen mysl, ale i svoje chuťové buňky.

Kdo přišel do hotelu, skutečně nelitoval. Nechyběl ani Kladenský deník, jelikož to byl hvězdný večer. Kromě Haliny sršící vtipem, která přidala i závěrečnou autogramiádu, si příchozí užili také hudební vystoupení Simony Klímové. 

Ta je navíc čerstvou vítězkou hudební ankety čtenářů Deníku Kladenský Otík. Ocenění bude zpěvačce předáno při oficiálním slavnostním vyhlášení, jehož termín včas zveřejníme. 

Pro své příznivce chystá navíc slánská zpěvačka netradiční Půlnoční koncert v kapli muzea ve Slaném na náměstí, který se uskuteční sobotu 23. května.

"Začínáme ve 22.00 hodin a končit budeme o půlnoci. Spolu se mnou vystoupí vokální uskupení Pětník, které jste už ve Slaném mohli slyšet na vánočním koncertě v roce 2011. A jelikož měla tato kapela veliký úspěch a neustále se mne na ni ptáte, pozvala jsem ji znovu.

Skupina nepoužívá žádný hudební nástroj, pouze lidské hlasy. Uslyšíte známé písně v originálních úpravách a věřte mi, že se budete dobře bavit. Pětník je ověnčen cenami z žánrových festivalů Porty a Zahrady," říká Simona Klímová.