Do vedení klubu byl jako výkonný ředitel jmenován bývalý primátor Milan Volf, jehož vztahy se současným vedením radnice lze označit za dost napjaté. V reakci na to opustil svůj post generální manažer Otakar Černý mladší, jenž je zároveň kladenským zastupitelem a radním. Druhá změna se odehrála na střídačce. Trenéra Zdeňka Műllera, který z vážnými zdravotními problémy leží v nemocnici, prozatím nahradil Otakar Vejvoda starší.

Uvedené události podle vyjádření primátora Kladna Dana Jiránka nic nemění na postoji magistrátu k hokeji, který město i letos štědře sponzoruje přibližně třiceti miliony korun.

„Doufáme, že se novému výkonnému řediteli podaří sehnat sponzory a nové hráče, aby se hokeji začalo dařit. Dosavadní výsledky totiž moc optimistické nejsou,“ řekl primátor Dan Jiránek s tím, že město nebude zpětně krátit odsouhlasené dotace hokeji, ani nechystá zastavit plánovanou rekonstrukci zimního stadionu.

Vedení města se také neobává, že by s odchodem Černého ztratilo kontrolu nad penězi, kterými klub dotuje. „Kontrola byla zajištěna dozorčí radou na základě smluv. Věřím, že to tak bude i v dalším období,“ prohlásil primátor s tím, že drží Zdeňku Müllerovi palce a přeje mu brzké uzdravení.