Ve dnech14. a 15. července na ně naváže celodenní hudební akce Křivý Džes, 20. července pak vystoupení Roberta Křesťana a kapely Druhá tráva, 26. července od 20 hodin pak skupina Čechomor.


Pro zájemce o divadelní představení nabízí Křivoklát 21. července hru Dva muži všachu, 21. a 22. července Cestu do orientu začeským králem, 27. července Půlnoční vlak a následující den inscenace Tanec na konci léta (17 hodin), Příběh o kuráži (20) a Noční příběh na hradě (22 a 23 hodin). Na 29. července budou připraveny pohádky Čarostřed a Černá paní (13) a Tanec na konci léta (15 hodin).


Současně jsou na hradě přístupné výstavy a akce – Návrat zapomenutých soch, Křivoklátská katovna, Přízraky Křivoklátska, Křivoklátské křivořezání, lukostřelby U osamělého střelce i stálé expozice hradu od 9 do 17 hodin (mimo pondělí). Více informací zájemci naleznou na internetových stránkách www.krivoklat.cz.
Kladeňáci si mohou vstupenky na uvedená představení zakoupit v infocentru v městské knihovně na náměstí Sítná (budova Kokosu).