Na základě sázky v Radiu Relax nejprve zhubl moderátor Standa Soukup, nyní i posluchačka Ingrid zajíčková

Ingrid totiž šťastně skončila šestitýdenní období, kdy se zdravě stravovala a potila pod dohledem výživového poradce Davida Kašpara a Radia Relax. Nejdříve, jak možná víte, hubl díky sázce s Ranním jamem moderátor Standa Soukup, který za šest týdnů snížil váhu o 14 kilo a díky tomu se z něj stal docent (původně měl totiž 110 kg).

A Ingrid vyhrála hubnutí, protože se zapojila do tipovací soutěže posluchačů Radia Relax a Kladenského deníku.
Jednou si sice posteskla, jestli je to, že ji někdo nedovolí se najíst a ještě ji týrá v posilovně výhra, ale pak uznala že ano a po šesti týdnech má opravdu krásné výsledky – v pase ubrala 21 centimetrů a váha ukázala skoro o pět kilo méně! Jak se shodli všichni v rádiu – moc jí to sluší.

V neděli si Ingrid Zajíčková převzala další výhry, a to poukázku do aquaparku v Kladně v hodnotě 1000 korun, poukázku ke kadeřnici v hodnotě 1000 korun, permanentku na cvičební program H.E.A.T. na kladenské pěší zóně a brzy pojede ještě relaxovat do Resortu sv. Kateřina u Počátek u Pelhřimova.

Tam ji čeká ještě poslední měření na speciálním přístroji, a pak už jen aktivní odpočinek, na který se Ingrid těší a jejž si určitě za svou snahu zaslouží. Radio Relax a Kladenský deník budou opět u toho. Více informací na www.radio-relax.cz nebo ve vysílání.