Se čtyřletým psem Jakubem se v dubnu zúčastnila 3. Výběrové soutěže IGP 2022, která se konala Slavětíně nad Ohří. V soutěži mezi 48 závodníky společně s Jakubem zvítězili. Současně s prvním místem získali ocenění za nejlepší stopu závodu. Soutěž byla kvalifikací na Mistrovství ČR IGP3, která se konají v průběhu jednoho roku čtyřikrát, a to uskutečněním dvou výběrových klání na jaře a dvou na podzim. Do výběrové soutěže se dostanou pouze pes a psovod, kteří splnili limit na zkoušce. Až po úspěšném splnění bodů ve výběrové soutěži se může takový adept zúčastnit Mistrovství republiky.

Jitka Jozová již získala v minulosti několik ocenění v policejních i civilních soutěžích. Připomenout lze například úspěch služebního psa Morgana, který se před pár lety umístil na Mistrovství ČR podle Národního zkušebního řádu (kategorie ZVV3) na druhém místě a stal se vicemistrem České republiky.

Výcvik psů je pro každého psovoda dlouholetá záležitost. V případě Jitky jsou psi a vše související s kynologií velkým koníčkem a především láskou na celý život.