Díky iniciativě předsedy klubu Jiřího Husníka st., který má coby někdejší ředitel Závodního klubu ve Slaném bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních podniků ve městě, se mu daří do Studeněvsi přivádět i ty největší hvězdy filmového plátna a prken, která znamenají svět.

Klub, jenž začal působit v rekonstruovaných prostorách před čtyřmi lety, má na svém kontě už řadu počinů. Do křesla pro hosta se od té doby posadily osobnosti zvučných jmen. Ať již herečka Veronika Žilková se svým kolegou a manželem Martinem Stropnickým či herec Stanislav Zindulka. V neděli Jitka Molavcová.

„V zaplněné klubovně herečka svým zajímavým vyprávěním i zpíváním sklidila u diváků velké ovace a několikrát přidávala písničky. Ani se jí nechtělo domů. Moc se jí u nás u nás líbilo a mile poděkovala za srdečné prostředí.

Jitku Molavcovou doprovázel Jiří Svoboda, kapelník Divadla Semafor, jenž je zároveň i jeho provozním ředitelem," řekl Jiří Husník st. Podle jeho slov patří herečka k těm, které umějí rozdávat okolí radost a i s přibývajícími léty, která by jí nikdo nehádal, srší energií.