K prvnímu napadení vyjížděli do kina Hutník, kde na toaletě napadli tři mladíci patnáctiletého hocha. Poté si šli sednout do promítacího sálu. Strážníci je zadrželi přímo v prostorách kina.

„Jednalo se o sedmnáctiletého Kladeňáka, který mladíka napadl pěstmi a tloukl mu hlavou o zeď. Druhý, šestnáctiletý hoch z Lán, útočníkovi pomáhal a třetí, opět šestnáctiletý hoch z Kladna, jistil dveře, aby nikdo nemohl dovnitř," uvedla mluvčí Městské policie Kladno Markéta Fröhlichová. Strážníci také na místo přivolali policisty a sanitu, která poraněného mladíka odvezla do nemocnice k ošetření.

Další případ napadení strážníci řešili na Sítné. Z domu kultury vyšly dvě ženy, za kterými vyběhl muž, který po nich hodil skleněnou láhev. „Ta způsobila krvácející zranění na noze jedné z nich. Druhou ženu muž napadl fackami. Strážníci proti němu okamžitě použili donucovací prostředky a dali mu pouta," řekla Kladenskému deníku mluvčí.

Jednalo se o osmatřicetiletého muže z Kladenska, který byl údajně přítel jedné z napadených žen. I tohoto útočníka předali strážníci policistům. Zasahovat museli rovněž v Tuchorazu, kde se popralo několik osob. Na místě zadrželi třiatřicetiletého muže z Kladna, který v domě napadl ženu, která byla poraněna v obličeji. Když útočník vyskakoval z okna domu, stihl ještě poničit zaparkované vozidlo. „Útočníka si převzali přivolaní policisté a zraněná žena byla převezena k ošetření do kladenské nemocnice," dodala mluvčí kladenských strážníků Markéta Fröhlichová.