Při úterním požáru nebyl nikdo zraněn, podle mluvčího záchranky Marka Hylebranta byla jedna osoba prohlédnuta lékařem a ponechána na místě.

Mluvčí středočeských hasičů Jan Sýkora doplnil, že požár byl lokalizován ve 12.27 hodin a úplná likvidace proběhla hodinu poté. „Následně byly veškeré prostory odvětrány a obyvatelé se postupně mohli navrátit do svých bytů. Nebylo zapotřebí povolávat ani evakuační autobus. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Kladna a dobrovolní z Brandýsku,“ sdělil mluvčí hasičů s tím, že podle vyšetřovatele byla příčinou požáru nedbalost. Předběžně odhadnutá škoda je okolo 100 tisíc korun.

Dva bytové domy ve Vrapické ulici na okraji Kladna ve směru na Vrapice uvedlo město do provozu v roce 2010. Celkem se ve dvou objektech nachází 30 samostatných bytů se zvýhodněným nájemným. Každý z bytových domů má 15 bytů, v obou je i jeden bezbariérový byt. Byty jsou určeny starším lidem, kteří jsou soběstační. Nicméně zde je možnost objednávat si sociální služby. Výstavba dvou domů stála tehdy kladenskou pokladnu kolem 80 milionů korun.