Cesta Reaga na výsluní přitom nebyla vůbec jednoduchá, přesto muzikant dosáhl na youtube hranice 150 milionu přehrání bez hudebního vydavatelství. Jak připomněla zpěvákova manažerka Marcela Garaiová, fenomenální příběh Raega popisuje minulost 130 kilového outsidera, který prošel šikanou, chudobou a bojem s vlastním vzhledem. V mládí se prosadil pořádáním koncertů rapových hvězd, kde se ujal role moderátora a účinkujícího na freeestyle battlech.

V roce 2007 vyhrál první místo ve freestyle rapu na festivalu Hip Hop jam, kde byl headliner americký rapper The Game. Působil také jako úspěšný moderátor na OČKU, Evropě 2 v primetimu na Fajn rádiu. Pětkrát zvítězil v hitparádě T Music s písničkou Ty a Já, která překonala 23 milionů shlédnutí.

Ilustrační fotografie.
Které vánoční cukroví máte nejraději a nesmí chybět na vašem svátečním stole?

O jeho příběhu vyšel i televizní pořad 13. komnata a následně i kniha “Věř, Běž a dokážeš”, která okamžitě zmizela z pultů knihkupectví, přičemž i v Kladně šla při koncertě na dračku.

Podobně jako při jiných vystoupeních také v Kladně Reago obdaroval nečekaně jednoho z fanoušků. Jeho náramkové hodinky putovaly tentokrát do rukou teprve čtyřletého chlapce, který prozradil, že miluje zejména raperovu píseň Diamant a u stánku si s rodiči zakoupil i CD. 

"Oblíbený rapper Raego je v té nejlepší kondici a letošní rok své fanoušky přímo zasypal přívalem nové hudby, ve které jim předává hlavně pozitivní energii a poučná životní poselství. Každá jeho píseň tak sklízí úspěch v podobě vyšších statisíců, někdy i milionů zhlédnutí. Raegovy sociální sítě zaplavila videa fanoušků prozpěvujících si text nových songu. Díky svým slušným textům, které sám píše neoslovuje jen teenagery, ale dalo by se říct, že je průkopníkem rapu, jenž zaujme prakticky všechny generace a věkové kategorie. Tak trochu jiný rapper, dalo by se říct," dodává manažerka a doplňuje:

"Letos v září jsme vyprodali náš zatím největší koncert v Lucerně, kde jsme křtili nové album s názvem Spolu. Raego se letos objevil na spoustě zvučných akcí. Sázava fest, Zubr fest Přeštěnice fest, Majáles Brno, Praha, Ostrava, a mnoho dalších. Na jaře 2024 jedem Tour s názvem ,,Deset let spolu" jedná se o jedenáct zastávek v krajských městech. "