Kladno – Chlapec zapomněl v pondělí mobilní telefon Samsung zlaté barvy v prvním patře obchoďáku Central. Přístroj ponechal v plastickém informačním panelu (tzv. kostce). Po jeho návratu už tam telefon nebyl. Škoda je 14 tisíc korun. Případ je prošetřován jako přečin zatajení věci a přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Slánsko – Případ osmatřicetileté zaměstnankyně podniku OVUS Slaný a jejího syna, kteří ve firmě kradli vejce, má pokračování. Bylo zjištěno, že kradené produkty prodávali dalším lidem. Policie proto nyní stíhá ještě i třiatřicetiletou a jedenatřicetiletou ženu pro přečin podílnictví. Obě odkupovaly od obviněných osob vejce, ačkoliv věděly, že jsou kradená. Starší z podezřelých žen nakoupila slepičí vejce za částku vyšší než 1200 korun a mladší z podezřelých odebrala vejce za bezmála 5 tisíc korun. Oběma podezřelým ženám hrozí trest odnětí svobody až na čtyři roky.

Hřebeč – Operační důstojník přijal už v neděli oznámení od čtyřiačtyřicetiletého muže ze Hřebče, že mu neznámý pachatel z volně přístupného pozemku v Buštěhradské odcizil v noci dvounápravový přívěsný vozík značky Tema, rz 3SV 7685 v hodnotě 26 tisíc korun. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Kladno – Na kročehlavskou policii se dostavil padesátiletý muž, který oznámil ztrátu tašky. Tu zapomněl na toaletě v obchoďáku. Obsahem tašky byla svítilna, peněženka, kleště, platební karta, osobní doklady a finanční hotovost. Po zjištění, že nemá tašku u sebe, ihned se vrátil na místo v Arménské ulici, kde ji zanechal, ale taška už byla pryč. Majiteli vznikla škoda ve výši bezmála šest tisíc korun. Pachateli za zatajení věci hrozí a rok odnětí svobody.