Nejprestižnější týmovou cenou, o niž budou karbaníci opět bojovat, je tradičně putovní vlajka s vyobrazením karty červeného krále, tedy Bedrníka.

Připravena ale bude celá řada dalších cen. „Vítězné družstvo získá kromě možnosti držet vlajku příští rok a připnout na ni svou stuhu také pečené sele, lóra šek na konzumaci sta piv v restauraci na fotbalovém stadionu SK Kladno a další zajímavé věci,“ informoval mluvčí klubu Jiří Januš. Druhé družstvo v pořadí se může těšit třeba na dárkový koš, pečenou husu nebo letenky na vyhlídkový let z letiště Velká Dobrá, třetí pak třeba na dárkový koš a pečenou kachnu. Oceněno bude 10 nejúspěšnějších týmů, rovněž nejlepší družstvo každého ze tří kol, stejně jako jednotliví vítězové v kategorii jednotlivců.

Cenu si domů odnese i 20 nejúspěšnějších hráčů v celkovém pořadí a 10 nejlepších deset žen, nicméně každá z účastnic od pořadatelů obdrží na začátku květinu. „Ohodnotíme i nejhoršího hráče. Ten obdrží pilulku viagry a balíček karet Černého Petra. Mistr lóry zase rozšíří řady elitního klubu Rytířů lóry,“ dodal mluvčí.