Zkrvavený obličej, ukrutná bolest a bezmoc. Takové jsou nyní pocity nevinného muže ze Slaného, jenž se jako další v pořadí dostal do spárů bezcitné party, která již mnoho týdnů sužuje město.
Přestože se obyvatelům Slaného může zdát naprosto absurdní, že známá sídlištní partička, jež tluče lidi do krve jen pro svoji zábavu, si v těchto dnech vybrala nejméně popáté za oběť dalšího nic netušícího člověka, policie dosud výtečníky v poutech nemá.
Slánská banda přezdívaná podle počátečních písmen tří pachatelů jako Gang 3Š sice v posledních dnech o jednoho člena oslabila, ale dvěma zbylým to neubralo na brutalitě.

Policie měla výtečníky i tentokrát v rukou, avšak k dnešnímu dni ve vazbě nejsou. „Nejednalo se o loupežné přepadení, ale o podezření z trestného činu ublížení na zdraví. Podezřelá je jedna osoba,“ uvedla kladenská policejní mluvčí Jana Dětská s doplněním, že zmíněným případem se zabývají kriminalisté. Po zjištění skutečností a většímu počtu stížností nespokojených slánských občanů se Kladenský deník obrátil s dotazem na slánskou městskou policii.
„O případu víme. Totožnost dotyčných osob je nám známá. Hlídka městské policie v nočních hodinách na sídlišti skutečně zasahovala. Napadeného jsme převezli k ošetření a podezřelé osoby předali kolegům z Policie České republiky,“ odpověděl vedoucí Městské policie Slaný Pavel Štěpánek.
Proč tedy výtečníci stále ještě běhají po svobodě, je pro Slaňáky otázkou.