Ačkoliv mezi druhou a čtvrtou hodinou ranní dolehla na některé závodníky krize, všichni závod zdárně dojeli. Organizátor Jan Motejzík popsal: „Účastníky trápily hlavně bolavé nohy a záda. Naštěstí tu byl po celou dobu masér, který řešil, co se dalo a zachraňoval tak závodníky. Někteří navíc vůbec nespali."

Ačkoliv zpočátku byl asfalt na in-line dráze mokrý, počasí po zbytek závodu už nebylo co vytknout. Všem se vyhnuly i úrazy a tak sanitka stojící opodál nemusela ani jednou startovat.

Ceny předával jako tradičně primátor města Dan Jiránek. Vítězství v kategorii single si vyzávodil Petr Vašek. Kategorie Double a Ambice vyhrál tým KSB Liberec a kategorii Pohoda ovládl Speed Skate Racing Team.

„Účastníci ocenili přátelskou atmosféru a bezchybnou organizaci. I když týmy soutěžily proti sobě, navzájem se podporovaly a půjčovaly si věci, materiály a podobně," dodal Jan Motejzík

Tato akce je v České republice ojedinělá, přijela i družstva z Liberce a z Prahy. A už nyní pořadatelé plánují příští ročník.