„My jsme se seznámili před sedmi roky v kempu ve Štětí. Máme šestiletou holčičku a tak bylo načase se vzít i když to není v módě. Byl to vlastně nápad obou udělat obřad na hřišti. I hosty jsme chtěli mít s doplňky v barvách klubu. Můj sen byl, mít jako každá nevěsta nádherné bílé šaty. A abych nezůstala pozadu, doplňky ukážu až po obřadu," svěřila se nevěsta Martina.

Ano si řekli v pravé sobotní poledne v tom nejúmornějším parnu. Nechyběli ani roztomilé drůžičky, ale hlavně necelá stovka přátel a kamarádů, samozřejmě fotbalistů ocenila recesi potleskem. Starostka obce Jaroslava Štancová zvládla neobvyklý obřad na jedničku.

A jak nevěsta slíbila, ukázala doplňky. Bohatá sukně šla nahoru a na nohou se objevily značkové zelené kopačky. Novomanžel Martin vyměnil lakýrky též za kopačky v kterých jako útočník sází góly.

Režii celé hostiny měl na starosti kolega z útoku Jan Tuček a jemu vděčí za bezchybný chod. Svíčková ani polévka s knedlíčky nebyla, to nahradil bohatě připravený stůl všech dobrot a pití. Oblečení hosté se sprchovali přímo na hřišti a došlo i na bazén připravený vedle stanů. Kdo nebyl mokrý, ten byl povinně hozen do vody. Na tento neobvyklý obřad budou všichni dlouho vzpomínat.

Autor: Břetislav Kostka