Autobus číslo 1: Vyjíždí ve 21.02 z Okrsku 0. Pokračuje po trase U Hvězdy, přes Sítnou na náměstí Svobody. Poté zajíždí k nemocnici a odtud, opět přes náměstí Svobody, k divadlu, do Dubí a k Poldi, odkud se vrátí na náměstí Svobody. Po stejné trase zpět vyjede minutu po 22. hodině. V ranních hodinách Nového roku vyjede tento spoj z Okrsku 0 dvě minuty po páté hodině a zpět z náměstí Svobody minutu po šesté hodině.

Autobus číslo 2: Zajišťovat bude trasu od Kauflandu, přes Pražskou křižovatku, divadlo, náměstí Svobody, Bresson, Ostrovec, Švermov, Pchery a Poldi na náměstí Svobody. Od Kauflandu vyjede 31. prosince ve 21 hodin, na náměstí Svobody dorazí krátce před 22. hodinou. Ve 22.03 se vydává po stejné trase zpět. První lednový den od Kauflandu autobus odjíždí v pět hodin a zpět tři minuty po šesté.

Autobus číslo 3: Pojede ve 21.10 od Oázy, přes nádraží a nemocnici na náměstí Svobody. Odtud k divadlu, Poldi na Tuháň a přes Vinařice do Slaného. Odtud se zpět vrací tři minuty po 22. hodině. Ráno vyjíždí deset minut po páté hodině od Oázy, do Slaného přijede osm minut před šestou hodinou. Po jedenáctiminutové pauze se vydá zpět směrem do Kladna.

Autobus číslo 4: Vyjede ve 20.42 z Libušína, odkud zajede do Smečna, a opět přes Libušín bude pokračovat na Rozdělov, náměstí Svobody, k divadlu, do starých Kročehlav a k Tescu. Poté do Velkého a Malého Přítočna, končí u kladenského nádraží. Po stejné trase zpět se vydá sedm minut po 22. hodině. Ráno spoj vyjíždí z Libušína ve 4.42 hodin a od nádraží v Kladně sedm minut po šesté hodině.

Všechny zmíněné spoje jsou nastaveny tak, aby se v určité časy autobusy setkaly na náměstí Svobody a cestující zde mohli přestupovat. Poslední den v roce to bude ve 21.20 a 22.35 hodin, první den roku nadcházejícího pak v 5.20 a 6.35 hodin.

Sobotní provoz, avšak podle nedělních jízdních řádů, zahájí autobusy kladenské městské hromadné dopravy zhruba v osm hodin ráno.