Například v samotném Kladně je uzavírka v ulici Wednesbury na sídlišti v Kročehlavech, a to kvůli práci na inženýrských sítích. Plánována je až do konce prázdnin. Do poloviny srpna by ze stejného důvodu měla být uzavřena také ulice M. Švabinského. Několik ulic je zde neprůjezdných z důvodu opravy povrchu vozovky, třeba v Zeyerově ulici v Rozdělově mezi křižovatkami Kořenského a Doberské ulice, ulicí Fr. Hamouze a náměstím Jana Opletala, kde práce budou končit 31. července.

Ve Slaném je do 30. července uzavřena Záfortenská ulice z důvodu stavebních prací. Objížďky vedou přilehlými komunikacemi.
Větší opatrnosti by měli dbát řidiči jedoucí po dálnici D6. Ve směru na Karlovy Vary začaly nedaleko Družce práce na opravě a údržbě mostu. Doprava je zde svedena do protisměru. Hotovo by tu mělo být nejpozději ve druhé polovině října.

S omezením musí až do 10. srpna počítat řidiči projíždějící Bratronicemi. Z důvodu opravy povrchu vozovky je zde uzavřena hlavní silnice vedoucí obcí. Práce budou prováděny po etapách.

Další omezení jsou na dálnici D7 ve směru od Prahy na Chomutov za odbočkou na Kladno, ale i v opačném směru. Důvodem jsou práce na svodidlech. Trvat by měly do konce července.

Na navazující silnici I/7 budou až do 25. září prováděny opravy povrchu vozovky, a to v úseku mezi odbočkou na Slaný a Hořešovičkami. Je tu zavedena kyvadlová doprava jedním jízdním pruhem.

V obci Hvězda čekejte zdržení až do 31. srpna. Frekventovaná silnice ze Slaného do Mšece je tady z důvodu prací na inženýrských sítích zúžena do jednoho jízdního pruhu.

Kyvadlová doprava bude až do 19. srpna také v obci Makotřasy, kde se pracuje na inženýrských sítích.

Rozkopáno je rovněž na několika místech v obci Pozdeň, a to z důvodu výstavby vodovodu. Hotovo by zde ale mělo být už za několik dní.

V Třebízi je kvůli stavebním pracím až do konce července uzavřena silnice na Plchov. Objížďka vede přes Kvílice.

V obci Kamenný Most se pracuje na vodovodní přípojce. Kvůli tomu je zde uzavřena až do 31. srpna silnice na Neuměřice. Stejný termín je určen i pro uzavírku silnice z Chžína na Uhy nebo komunikaci v Třebízi směrem na Plchov.

V Pražské ulici ve Velvarech jsou do 7. srpna naplánovány stavební práce. Řidiči musí využít objízdných tras.