Ten se utkal s hráči pardubického magistrátu a vrátil Perníkářům na jejich ledě výsledkem 11:3 nedávnou domácí porážku 4:5. Kromě Milana Nového hájili na východě Čech kladenskou čest také další bývalí hokejisté, brankář Marcel Kučera a útočník Zdeněk Eichenmann. „Celkem nás nastoupilo šestnáct. Ačkoli Milan Nový už nepatří k nejmladším, dokázal vstřelit tři branky,“ řekl jeden z hráčů radnice, náměstek primátora Miroslav Bernášek.

„Tým vznikl proto, aby se úředníci trochu hýbali. Začali jsme trénovat. Časem nás vyzvaly Pardubice, se kterými jsme se střetly už dvakrát,“ sdělil Bernášek.

Pro utkání venku nahradil oproti prvnímu zápasu Vladimíra Kameše právě Milan Nový a uvedená změna v sestavě se Kladnu vyplatila. Další utkání s již tradičním soupeřem, jehož dres obléká také několik bývalých extraligových a prvoligových hokejistů, se uskuteční 12. listopadu. V jednání jsou zápasy s úředníky Českých Budějovic.

„S dosavadními výsledky jsme spokojeni. Trénujeme teprve tři měsíce. Pardubičtí už šest let. Naše heslo zní: Hlavně přežít,“ doplnil náměstek a prozradil na sebe, že od chvíle kdy po pětadvaceti letech opět obul brusle a pravidelně začal vyjíždět na led snížil svou tělesnou hmotnost už o deset kilogramů.