O tom, že bylo nač se dívat, se přesvědčil i fotograf Kladenského deníku. Přehlídka krásných dívek, slečen i dam v pestrobarevných kostýmech je dokladem toho, že v Čechách a na Moravě skutečně žijí ta nejkrásnější děvčata, která jsou zároveň velmi úspěšnými sportovkyněmi. Velká poklona proto patří všem trenérům a trenérkám, které se dokáží celoročně ve svém volném čase věnovat týmům rozdováděných dívek a vštípit do nich téměř vojenskou disciplínu, přičemž výsledek je naprosto úchvatný.

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.
Zásady územního rozvoje zastupitelé schválili bez křižovatky na D8

Kladenský deník vyzpovídal jednu z přítomných trenérek, Markétou Novotnou, šéfku týmu Mažoretky Hraběnky Kamenice z Prahy-Východ, která se věnuje celoročně děvčatům společně s dospělou dcerou Annou. "V Kladně se nám vždy líbí. Jsme zde po dvou letech zpět a velice úspěšné. Holky postoupily do výkonnostní třídy A a jedou na finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu do Karviné. Jsem na ně moc pyšná. Před devíti lety mi holky soutěžily v Kladně v jiné asociaci. Kladno je pro nás vždy příjemné. Paní Markéta Tůmová ze Sokola Kladno vždy vše dobře připraví a zorganizuje, takže se na soutěži holky i my trenérky cítíme dobře. Prostě super víkend!" prohlásila trenérka Markéta Novotná.

Kladenské mažoretky Květinky - juniorky získaly sedmé místo a postupují na šampionát do Karviné, který se uskuteční 12. a 13. května. Tým soutěžil ve složení: Došková Anna, Dvořáková Sabina, Fidlerová Adéla, Hojsáková Tereza, Lindová Kateřina, Muziková Amálie, Nováková Karolína, Pelešková Adéla, Plasová Kateřina, Rattmanová Adriana, Rodová Barbora, Řenčová Kateřina, Šebestová Karolína, Urbanová Klára, Vu Huong Giang Nikola, Stříbrná Soňa. Trenérky: Sandra Kyliášová a Kateřina Bínová. V Karviné budou soutěžit také kladenské kadetky a seniorky.

Na Kladensku bourali o víkendu hned dva motorkáři, zasahoval i vrtulník.
Na Kladensku bourali o víkendu hned dva motorkáři, zasahoval i vrtulník
Noční etapa letošního ročníku SOS Extreme 27. dubna byla ve znamení hromadné havárie automobilů a autobusů v tunelu.
Složky záchranného systému až na dno sil prověřil SOS Extreme 2018
Ilustrační foto
Mytí rukou před spalničkami neochrání, ale pomůže