Skutečné hvězdy českého hudebního nebe přišly zahrát bez nároku na honorář nejen klientům se speciálními potřebami, ale i ostatním partnerům, sponzorům a dalším desítkám dobrovolníků, kteří zaplnili areál.

I přes deštivé počasí panovala všeobecně dobrá nálada a zpěváci Lenka Dusilová, Michal Hrůza, Ivan Hlas a kapela Divokej Bill nenechali nikoho na pochybách, že koncert v Nouzově byl skvělý.

Díky spolupráci Domova dobré vůle s vedoucím Františkem Chamrou, Centra služeb Slunce všem, Soukromé speciální školy Slunce ředitelky Blanky Dvořákové a Nadačnímu fondu Slunce se podařilo i tentokrát zajistit výtečné občerstvení.

Všem, kteří našli cestu do Nouzova, užili si perfektní zábavu a přispěli i do pokladny, ale také stálým sponzorům domova a dalším lidem, již přispěli dobrovolným vstupným do pokladny, patří obrovský dík.

„Velice děkujeme opravdu všem, že nás podpořili, i za jejich finanční podporu. Jsem maximálně spokojená i překvapená. Dobrovolníci dali do kasičky 33 230 korun,“ řekla ředitelka škol Slunce Blanka Dvořáková.

Celkový výtěžek koncertu dosáhl 88 230 korun, z toho ve veřejné sbírce získal domov33 230 korun, drobným prodejem dárkových předmětů 5 000 korun a 50 000 korun jako příspěvek na vybudování kanalizace v Domově dobré vůle zaslal Výbor dobré vůle Olgy Havlové.