Úvodem si vzal slovo pořadatel Pavel Hakim Majer. Krátkým projevem představil projekt Pokorný bojovník a poděkoval též sponzorům, kteří umožňují realizovat Noci válečníků na Kladně. Následovalo devět atraktivních utkání. Program byl doplněn o vystoupení aerobiku dívek, výborného rappera Revolty,  ukázku brazilského bojového umění Capoeiry a mnoho dalšího.

Výborná projekce a laser show, to je již standardem. Akci svojí přítomností a projevem podpořily osobnosti Dan Landa, Petr Vondráček a Josef Zajíc.

Nyní stručný průběh a výsledky:

1.K1 -63kg (3x1,5 min) Honza Tříska (Hakim gym Kladno) vs. Jiří Mašek ( Pankration Gym Příbram)
Od začátku je aktivnější a domácím publikem hnaný Honza Tříska. Ve druhém kole Jiří Mašek zabojoval a srovnal krok. Nakonec vítězí domácí Tříska 2:1 na body. První zápas navodil skvělou atmosféru.

2.K1 -60kg (3x2min) Tereza Dvořáková (Hakim Gym Kladno) vs. Lenka Kolářová (Spartak Kickbox Nýrsko)
Velmi pěkný dívčí zápas. Dvořáková rozhodla hlavně ostražitostí, trpělivostí a přesnými údery. Podařilo se jí eliminovat kopy soupeřky. Vítězí nad Kolářovou 3:0 na body. Tereza se již ve svém druhém domácím zápase stává oblíbencem publika, určitě jí čekají další úspěchy.

3.Box -64kg (3x3min) Honza "Pitbull" Korec (Money Service Kladno) vs. Lukáš Radič (SAC Praga Praha)
Tradičně „Pitbull" nastupuje ve své masce. Je velice odhodlaný. Odráží se to i v zápase a Korec do toho šlape od začátku naplno. Nenechá soupeře vydechnout. Vítězí v druhém kole TKO.
Následuje vystoupení „Pole dance" a je tu další zápas.

4.K1 -72kg (3x2min) Aleš "Aligátor" Kotlář (Spejbl gym Praha) vs. Shaggy Jordan Pikeur (Holandsko) Velmi pěkný a svižný zápas. Kolář je vyšší než Pikeur, ale ten ukazuje veliké odhodlání a nedá nic zadarmo. Nakonec vítězí houževnatý Pikeur na body.
A je tu další program, Capoeira. Výborná sestava čtyř borců. Zemská přitažlivost pro ně nejspíše neplatí.

6.Box -81kg (4x3min) Karel Hořejšek (Pražský rohovník) vs. Václav Fiala (Box club Duchcov)
Velká převaha zkušeného a na Kladně dobře známého sympaťáka Hořejška. Který ukončuje zápas KO v prvním kole.

7.Thai-box -73kg (3x2min) Martin "Zlatník" Chaloupka (Hakim Gym Kladno) X Michal Kuneš (Spejbl Gym Praha)
Zápas dvou tvrdých borců. Velice vyrovnaný. Kuneš hrozí lokty. Chaloupka spíše údery. Nakonec vítězí Kuneš 2:1 na body.

Čekají nás poslední 2 souboje.
8.MMA -93Kg (2x5min) Luboš "Hyena" Vrňata (Hanuman Gym Praha) vs. Milán Koprivanecz (Maďarsko)
Nekompromisní Vrňata opět ukazuje svoje zkušenosti a přehled. Maďar se vzdá po prvním kole. Vrňata veze další „kladenské" vítězství.

9.K1 -86kg (3x3min) Lukáš"Fuki" Dvořák (Hanuman Gym Praha) X Ghokhan Gedikt (Holandsko) Vrchol večera. Velice vyrovnaný zápas. Ovšem Dvořák přečetl Holanďanovu taktiku a ke konci bylo KO na spadnutí. Na konec to Holandský borec ustál a Dvořák vítězí 2:0 na body. Dvořákovo vystoupení stejně jako na minulé Noci válečníků 7 bylo dynamické, soustředěné i pokorné. Je to výjimečný bojovník.

Autoři: Bohumil Kučera a Tomáš Kühnel