Všichni se také v neděli 16. května sejdou v Nagano baru na Sítné, kde se uskuteční první turnaj kladenské pokerové série. Zúčastní se ho také přední hráči z České republiky, mezi které můžeme zařadit například Jiřího Míku, Romana Bartáka nebo Jiřího Najmana.

Posledně jmenovaný je z Kladna a v březnu zvítězil v turnaj prestižní série České pokerové tour. Organizátor Václav Šafránek prozradil, že se bude hrát na pěti stolech, přičemž u každého bude devět hráčů.

Jedním z nich vždy bude známá pozvaná osobnost. Nejlepší hráči si mezi sebe rozdělí padesát tisíc korun. ,,Ten, kdo vyřadí celebritu, dostane navíc finanční prémii. Pro lidi určitě bude zajímavé, že si proti známým osobnostem zahrají,“ uvedl Šafránek.

Turnaj v Kladně začne úderem nedělní čtrnácté hodiny. Jeho organizátoři předpokládají, že by se mohlo skončit v devět nebo deset hodin večer.

Záležet ovšem bude především na hráčích. Poker totiž dokáže mít spád, ale zároveň to může být hra velmi zdlouhavá. Pánské osazenstvo pokerového turnaje se určitě bude moct dívat i jinam než pouze do karet.

Turnaj bude hrát i modelka Dominika Mesárošová, jež se podle organizátora turnaje nejrůznějších pokerových klání účastní. ,,Dominika Mesárošová poker opravdu hraje a jsem rád, že přijede i do Kladna. Měli jsme domluvené již dva termíny, které nevyšly, ale napotřetí jsme se domluvili,“ dodal organizátor kladenského turnaje.