Nejdříve podal muž ze Slaného trestní oznámení na svého osmnáctiletého syna. Ten po propuštění z diagnostického ústavu měl týrat a psychicky vydírat své rodiče, v domácnosti ničil vybavení a vyhrožoval fyzickou újmou, pokud mu neposkytnou peníze. „Mladík byl zadržen a eskortován do policejní cely. Následně byl obviněn pro přečiny vydírání, týrání osoby žijící ve společném obydlí a nebezpečné vyhrožování, za což muži hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři roky. Byl podán návrh na vzetí do vazby, čemuž soud vyhověl,“řekla kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Druhý výtečník, který putoval do vazební věznice, je dvaačtyřicetiletý muž, který usedl v noci za volant, ačkoliv měl vysloven několikanásobný zákaz řízení. Poté, co ho chtěla hlídka zkontrolovat, ujížděl. Zastavil ho až varovný výstřel.

Další úspěch, který si mohou na svůj účet připsat kladenští kriminalisté z toxi týmu, je zadržení výrobce a dealera pervitinu. Muž byl zadržen v Kladně Kročehlavech a vyšetřovatelka následně zahájila jeho trestní stíhání.

Za mříže zamířil také čtyřiadvacetiletý zloděj, který se specializoval na drobné krádeže cukrovinek.

Dočasným domovem se stane věznice i pro osmadvacetiletého recidivistu, který byl zadržen, když se vloupal do domu v Havířské ulici v Kladně. Zřejmě se ale z tohoto obvinění neponaučil a ve Stochově se opět vloupal do dvou domů. Díky dobré práci policistů byl jen chvíli po činu zadržen.

Zákonu neunikl ani pětadvacetiletý zloděj, který kradl na benzínové pumpě v Americké ulici v Kladně a v prodejně hraček. Tam byl také recidivista přistižen při krádeži stavebnice za téměř tři tisíce korun. Následně mu vyšetřovatelka sdělila obvinění za krádeže. Vyšetřován byl však na svobodě a to se mu pravděpodobně stalo osudným. Nevydržel nekrást a opět v prodejně hraček odcizil stavebnice, tentokrát za více než pět tisíc korun.