Večerem provázela dlouholetá patronka Slunce a spolumajitelka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková. Na pódiu vystoupili dále herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková, Petr Macháček, Jakub Šafr Trio, Zuzana Žáková, Lucie Silkenová, Josef Štágr a v neposlední řadě Pěvecký sbor Slunce.

„Koncert se velmi vydařil. Hosté si ho po dlouhé době covidové odmlky užili. A nejen to, pro příchozí byl připraven doprovodný program. Nechyběl stánek s výrobky klientů Slunce a stejně tak občerstvení z naší cvičné pekárny. Součástí akce byla výstava fotografií a předávání cen Slunce osobnostem, které spolupracují s nadačním fondem, školami a dalšími zařízeními,“ zdůraznila ředitelka a zakladatelka Nadačního fondu Slunce Blanka Dvořáková.

Stejně jako v předchozích letech je výtěžek koncertu určen zejména na programy a pomoc klientům s handicapem. „Protože v Unhošti a Stochově, kde provozujeme zařízení Slunce, pomáháme také konkrétním rodinám z Ukrajiny, rozhodli jsme se každé z nich věnovat z výtěžku deset tisíc korun na podporu vzdělávacích a životních potřeb. Roky pomáhají lidé nám, tudíž chceme nyní přispět i my jiným potřebným," uzavřela Blanka Dvořáková, která je zároveň zakladatelkou prvních speciálních škol Slunce, ty vznikly na Kladensku už před 30 lety.