Radka Bečvářová

Mně je sympatický pan Klaus, tak bych volila asi jeho. O politiku se ale příliš nezajímám. Když vidím, co se děje, jsem
z toho zklamaná. Jan Švejnar je plný energie, ale jestli to jeho voliče ovlivní v rozhodování, mohu těžko říci.

Ivo Došek

Abych řekl pravdu, jsem nerozhodný. O Janu Švejnarovi toho příliš nevím. Václav Klaus se osvědčil jako osobnost, ale Švejnar má zase určitou jiskru. Tím, že žil v zahraničí, mohl by do prezidentování vnést určitý nadhled.

Zuzana Kašparová

Asi bych zvolila znovu Václava Klause, protože už ho více znám. O tom druhém kandidátovi vlastně nic nevím, neznám jeho názory. Představili nám ho teprve před několika týdny, tak si neumím udělat úsudek, co je to za člověka.

Hana Krejzová

Vždycky jsem si myslela, že Václav Klaus bude dobrý, a hrozně jsem se zklamala. Podle mě zavinil v devadesátých letech to, že lidé kolem něj si mohli nakrást a rozkradla se tak celá republika. Švejnara moc neznám. Nemám tip.

Zdeňka Chuderáková

Jednoznačně bych volila Jana Švejnara. Líbí se mi jeho názory a chci změnu. Kdybych si ale mohla vybrat nezávazně, zvolila bych Václava Havla, bohužel už má svůj věk a je nemocný. Oceňuji na něm především jeho lidskost.

Martin Oláh

Na pomluvy nedám, tak bych si vybral Václava Klause. Jaký má Jan Švejnar charakter nevím, poznal jsem ho krátce. Kdybych si mohl vybrat sám, za prezidenta bych zvolil Mirka Topolánka. Je sice od rány, ale snaží se myslet na lidi.

Z poslanců a senátorů Kladenska a Slánska je pro volbu Václava Klause rozhodnut Vlastimil Tlustý a Jan Klas. Jana Švejnara bude podporovat Lenka Mazuchová, Ladislav Svoboda a Miloslava Vostrá.