Přestože na cvičebním pobytu v bulharském Primorsku v termínu od 12. – 19. července s námi byly velké hvězdy sportovního světa, a to nejen pořadatelka akce Miss Aerobic ČR 2003 Jája Dudková či mistr světa v hokejbalu 2009 Honza Střeska, ani ostatní přítomné, byť vesměs amatérské sportovce, svými výkony nijak nezastínili vzhledem k tomu, že jsme si na plážích Primorska v nekonečném vedru byli všichni rovni.

Účelem naší společné týdenní dovolené nebylo trhání rekordů, ale pořádně protáhnout těla a užít si nekonečný kopec legrace. A to se nám skutečně povedlo. Slunce pálilo, moře vytrvale šplouchalo a děti, holky, kluci, muži a ženy se měli jako v ráji.

Domů jsme přijeli opálení, spokojení, o pár deka i tisícovek lehčí. Jája, Ája i Sonička nám dávaly řádně do těla při hodinách aerobiku, vodního aerobicu, jógy i břišních tanců a jiní se zase rádi trápili s raketami na kurtech. Zbytek pohybu jsme dohnali při nekonečných společenských tancích. Bylo to super a se všemi bezva lidičkami se těšíme při nejbližší akci na shledanou.

Autor: Lukáš Hájek