VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dokončení on-line s kartářkou Radkou Polcerovou

Kladno /AKTUALIZOVÁNO/ - Vzhledem k tomu, že o on-line rozhovor s kartářkou a numeroložkou, který se konal v redakci Kladenského deníku 21. ledna byl velký zájem a odbornice nestačila do konce časového limitu všechny otázky zodpovědět, mimořádně pro uspokojení všech dotazujících, přikládáme definitivní dokončení nyní.

25.1.2010 2
SDÍLEJ:

Radka Polcerová.Foto: Deník/Kateřina Husárová

Eva (předevčírem 23:19)
otázka:
Chtěla bych se zeptat, zdali je na obzoru nějaký nový vztah (milostný). Jestli ano, dalo by se určit zhruba v jakém časovém horizontu… Děkuji za odpověď. 16.10.1981

Dobrý den, dodatečně Vám odpovídám na Váš dotaz, nový milostný vztah by měl přijít koncem léta 2010, s pozdravem Polcerová Radka.

Monika (předevčírem 23:20)
otázka:
28.2.1980 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vydrží vztah s mým současným partnerem a pokud ano, zajistí mne finančně a budu s ním šťastná? Děkuji.

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, pokud bych měla odpovědět ve zkratce na Váš dotaz, Váš vztah s dosavadním partnerem je možné udržet, ale bohužel nevidím dobré finanční zajištění z jeho strany. Vidím jen sliby. Pokud byste chtěla více objasnit Váš vzájemný vztah a jeho prognózu, v redakci nechám na sebe telefonní číslo, zavolejte mi a domluvíme se na podrobnějším výkladu. S pozdravem Polcerová Radka

jméno:
Martina (včera 1:04)
otázka:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mou kamarádku její datum narození je 18. únor 1986 křestním jménem začíná na D, už delší dobu chodí s mužem, který je narozen 19.prosince 1985 a jeho křestní jméno začíná na R. Velmi by mě zajímalo zda je čeká společná budoucnost, popřípadě jaká bude? Děkuji za odpověď Martina, Slaný

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz: pokud jsou datumy narození těchto lidí správné, nevidím společnou budoucnost tohoto páru. Je možné, že nějakou dobu spolu ještě budou a plní si spolu nějaký společný „úkol“, karty však nespojují tyto lidi společnou rodinou ani odpovědností za společný život.
S pozdravem Polcerová Radka.

jméno:
Jarka (včera 8:00)
otázka:
Dcera Katka 18.3.1986, nyní je nezaměstnaná. Kdy konečně přijde ta správná pracovní příležitost vzhledem k jejímu vzdělání SŠ? Jaký bude její začínající vztah s partnerem, který je ve znamení rak?

Dobrý den, správná pracovní příležitost pro Vaši dceru přijde v květnu či červnu, do té doby by se měla Vaše dcera vzdělávat, absolvovat nějaký kurz, který by mohl být zaměřený na základy práce s počítačem nebo rozšíření jejich jazykových znalostí. Její začínající vztah bude pro Vaši dceru na jednu stranu přínosem, ale zároveň se ukazuje, že její partner bude od ní chtít „absolutní poslušnost“. Vaše dcera bude uvažovat o rozchodu právě ve chvíli, kdy získá práci. S pozdravem Polcerová Radka.

jméno:
Jarka (včera 8:24)
otázka:
Syn Zdeněk 13.10.1988. Nyní přišel také o velmi dobrou práci, zdá se mi že díky ňákým problémům o kterých nemluví. Kdy získá novou práci a bude zase vše vpořádku i vztah mezi námi se vylepší?

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, nejbližší nová práce je u Vašeho syna v březnu 2010, ovšem stabilní, tvořivou práci, se kterou bude velmi spokojený bude mít až za 3 roky. Ohledně Vašeho vzájemného vztahu karty mluví o tom, že je třeba si nic nevyčítat a začít znovu. Přeji Vám hodně štěstí a Vašemu synovi také. S pozdravem Polcerová Radka.

jméno:
lucka (včera 9:14)
otázka:
Dobrý den, budou se lidé mít letos lépe než vloni? Díky

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz zda se budou mít letos lidé lépe než loni: je to úhol pohledu, jestli jsem dobře pochopila Vaší otázku, lze na ni odpovědět asi takto: pokud si lidé začnou více nabízet pomoc jeden druhému, nebudou k sobě lhostejní a dokážou se jeden na druhého dívat bez předsudků, rok 2010 bude ve srovnání s minulým rokem vstřícnější, energie, které nás budou ovlivňovat, jsou mnohem příjemnější pro nás pro všechny. S pozdravem Radka Polcerová.

jméno:
Honza, Smečno (včera 9:16)
otazka:
Jak jste se k numerologii a kartářství dostala? Jaké jsou vaše koníčky?

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, studovala jsem 7 let neverbální psycho-informační technologie třetího tisíciletí a jak bylo psáno v článku o mě v Kladenských novinách, se schopností vidět a vycítit události dopředu jsem se narodila. Z mých koníčků je možné jmenovat alespoň jeden a to je láska ke koním, ve Smečně, odkud přišel dotaz jsem měla 2 roky ustájeného svého koně, takže zdravím do Smečna – Polcerová Radka.

jméno:
Eva, 1.5.1975 (včera 9:48)
otazka:
Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat jsem po operaci krční páteře jestli mi někdy bude lépe a jestli na tom budu lépe finančně a vůbec co všechno okolo mě vydíte. Děkuji.

Dobrý den, dodatečně ve zkratce odpovídám na Váš dotaz, který nebylo možné z časových důvodů zodpovědět v redakci. Na Vaši otázku zda Vám bude někdy lépe, po operaci krční páteře zní odpověď ano, rok 2010 slibuje navrácení rovnováhy a tedy i vylepšení Vašeho zdravotního stavu. Jen je třeba si v sobě vyřešit otázku „spravedlnosti“, je možné říci, že to, co se Vám stalo jste cítila jako velkou nespravedlnost a nedokázala jste připustit, že to co se Vám přihodilo by mohlo být spravedlivé. Mnohdy se nedokážeme sami na sebe podívat z neutrálního stanoviska a plně pochopit, co se to s námi děje. Jste za přelomem, je možné se plně soustředit na uzdravování, které by mohlo být spojeno s dechovými cvičeními, které budou podporovat Vaši stabilitu. Pokud budete mít zájem, můžete mi zavolat a doporučím Vám jednoduché cviky při osobní návštěvě. Vaše finanční situace se vylepší v červnu 2010. Přeji Vám hodně sil a ať vše dobře zvládnete, s pozdravem Polcerová Radka.

jméno:
Podnikatel (včera 10:01)
otazka:
Dobrý den, chtěl bych vědět, jak dalece se mi bude dařit v podnikání. Vloni jsem s ním začal. Děkuji. J. 13.10.1963.

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, který se nevešel do času, který jsem měla v redakci: Váš datum narození slibuje, že máte dostatečné schopnosti, které je možné využít v podnikání. Je ale zároveň důležité „pečovat“ o svůj osobní – partnerský život. Dalo by se říci, že Vám podnikání půjde velmi dobře, pokud budete spokojený ve svém partnerském vztahu. Největší pochvala, které se Vám může dostat a tím také síla do nových věcí je pochvala právě od milované osoby. Proto Vám přeji hodně zdaru nejen ve Vašem podnikání, ale také ve Vašem soukromí a přeji Vám, abyste si vždy udělal čas na své nejbližší. Rok 2010 Vám slibuje v rovině podnikání „změny“, znamená to, že jeden měsíc vyděláte hodně a druhý málo, je třeba s tím počítat a rozložit příjmy. Jinak máte u sebe dostatečné množství tvořivé energie a to dává slib, že se bude dařit. S pozdravem a přáním hezkého dne Polcerová Radka.

jméno:
Šárka 11.6.1979 (včera 10:03)
otazka:
Jaký bude pro mě tento rok v po pracovní a partnerské stránce ? děkuji

Dobrý den, odpovídám na Vaše dotazy poněkud později, protože jste se nevešla do 2 hodin, které byly určeny v redakci na odpovědi. Tak tedy rok 2010 po pracovní stránce slibuje úspěšný rok, měla byste si udržet svou pozici a také ji upevnit, samostatnější práce Vám bude vyhovovat lépe, ale je třeba být zodpovědná a trpělivá, vybavte se těmito vlastnostmi, v průběhu roku si je připomínejte a vše bude pořádku. Také plánujte dopředu odpočinek, jelikož periody psychického vyčerpání se opakují. Po partnerské stránce Vám rok 2010 slibuje krásné chvíle zamilovanosti, ale na druhé straně také skutečnost, že vše, co jste si „vysnila“ ve vztahu není možné splnit, v případě, že budete chtít, aby je plnil Vám partner a sama pro splnění těchto snů nic neuděláte. Přeji Vám krásný den plný radosti, s pozdravem Radka Polcerová.

jméno:
Novotná L. (včera 10:05)
otázka:
Dobrý den, ráda bych se zeptala na vztah mojí dcery s přítelem, zda budou spolu žít a mít rodinu. V 29.8.1986 a M 9.8.1986 Děkuji

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, který se nevešel do času, který jsem měla v redakci: Z Vašeho dotazu není patrné, který datum narození patří Vaší dceři a který jejímu partnerovi. V každém případě pro Vás, respektive skrze Vás zprostředkovanou odpověď pro Vaši dceru a jejího přítele. Jejich vztah je pevný, ale také plný „problémů“, možná o trochu víc než je „zdrávo“. Tyto problémy pramení z toho, že se ve svém partnerském vztahu „učí“ umění vytvořit kompromis - kterému z partnerů má být ustoupeno. Konkrétně jde o to, že budou muset jeden před druhým ustoupit, v případě, že to bude potřeba a dát mu přednost. Pokud vyřeší tyto ústupky a nebudou si je vyčítat, jejich vztah bude pevný a nevidím žádnou překážku mít spolu rodinu a dítě. S pozdravem a přáním hezkého dne, Radka Polcerová.

jméno:
Luciee (včera 10:05)
otázka:
Dobrý den paní Polcarová, moc Vás prosím jestli byste se mohla podívat, jak se bude vyvíjet následující život mého tatínka. Mám o něj starost. M 4.4.1964. Velmi Vám děkuji

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, který jste posílala do redakce Kladenského deníku. U Vašeho tatínka je vidět velká nerovnováha spojená s trápením, kterou je třeba „přerůst“, v tomto případě bude důležité, aby tatínek našel novou sílu a motivaci pro budoucí život. Pokud najde v sobě tuto sílu bude jeho rehabilitace a postupné uzdravování a zařazování do běžného života postupné, pomalé, ale také možné. Přeji hodně síly Vám i Vašemu tatínkovi a přeji, aby vše dobře dopadlo. Vzkažte svému otci, že vše se srovná, pokud sám bude chtít, ať pracuje a věnuje se také svým koníčkům, alespoň tak, jak to jde. Tvořivá práce dělá zázraky. S přáním hezkého dne, Polcerová Radka.

jméno:
Bob (včera 10:13)
otázka:
Dobrý den. dneska se mi zdál sen. v něm jsem se svým kamarádem letěl na fotbal do Anglie, ačkoli žádný velký fotbalový fanda nejsem. Místo na stadionu jsme se ale ocitli někde na venkově, kde místní lidé vypouštěli k nebi velké množství holubů, kteří vzhůru vynesli malé dárky, které se pak snášely k zemi a my je spolu s dalšími lidmi sbírali. Máte pro to nějaké vysvětlení?

Dobrý den, omlouvám se, že Vám odpovídám až dnes, tak tedy dodatečně mám pro Váš sen toto vysvětlení: „Největší dar je „svoboda“, kterou potřebuje každý člověk, aby mohl plnohodnotně žít a tvořit. O tom, byl Váš sen. S pozdravem Polcerová Radka.

jméno:
Radmila (včera 10:18)
otázka:
Pěkný den paní Polertová ráda požádala bych Vás o výklad jmenuji se Radmila , narodila jsem se 28.5.1956 a zajímal by mne co mi bylo dáno do vínku v dalším soukromém i pracovním životě.Děkuji.

Dodatečně posílám odpověď na Váš dotaz: Jste žena, která má dáno do vínku hodně ženské energie, půvabu a šarmu. Jen je třeba v každém životním údobí, tento šarm objevit a podpořit tou správnou činností. Pro další život doporučuji abyste absolvovala nějaké semináře na rozvoj komunikačních schopností, povídání s lidmi, semináře nebo můžete napsat knihu, či návody k nějaké činnosti, kterou jste se dlouho zabývala. Přeji mnoho dobrých nápadů, jak svůj půvab a šarm správně „využít“ i ve věku, ve kterém se nacházíte. S pozdravem a přáním pěkného dne Radka Polcerová.

jméno:
Tomáš (včera 10:23)
otázka:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nastane v brzké době nějaký zlom, nebo jestli bude pokračovat vlna negativních okolností, která se na mě lepí už od Silvestra. Děkuji za odpověď. Tomáš 14.8.1990

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, který jste poslal do redakce Kladenského deníku. Na konci února vstupujete do mnohem příjemnější energie, která Vám dovolí srovnat Váš partnerský život a také vše, co se týká materiálního světa. Přeji Vám, abyste se do té doby dobře „popral“ s negativními vlivy a důvěřoval sám sobě, své vnitřní síle, která se může objevit až poté, co se pevně rozhodneme dodržovat zásady, kterým v životě věříme. S pozdravem Radka Polcerová.

jméno:
Barbora z Kladna (včera 10:25)
otázka:
Dobrý den paní Radko, mám jednoduchou otázku: Myslíte, že lze změnit osud?

Dobrý den, omlouvám se, že jste musela na odpověď čekat, ale dotazů bylo hodně a nebylo možné je všechny stihnout v zadaném čase v redakci.
Myslím, že je možné změnit osud, tím že změníme sami sebe. Tato změna není jednoduchá a málo kdo to umí, ale v každém případě stojí za to jí zkusit. S pozdravem Radka Polcerová.

jméno:
Dagmar (včera 10:28)
otázka:
Dobrý den, narodila jsem se 11.11.1963. Zajímalo by mě,jestli letošní rok pro mě bude příznivý a konečně potkám muže mého života. Děkuji

Dobrý den, dodatečně odpovídám na Váš dotaz, který jste posílala do redakce Kladenského deníku. Ptáte se, zda letos potkáte muže svého života a jestli pro Vás bude letošní rok příznivější? Já vidím pro Vás docela příjemný rok, ale také velké rozpory uvnitř Vás samotné. Na jednu stranu jste veškeré snažení vzdala a nechcete danou situaci řešit, je třeba si uvědomit, že nikdo jiný to za Vás nevyřeší, ostatní mohou jen pomoci. Milujete život a chtěla byste se o tuto lásku z někým podělit, ale zapomínáte na to, že je třeba se životu a lidem přizpůsobit. Touto zkouškou přizpůsobivosti procházíte a stále je možné ji chápat v různých souvislostech. Máte sny a představy o tom, co by mělo přijít, ale není dovyřešená, „zvládnutá“ Vaše minulost a touha zažívat konkrétní energie, které jsou ve vzpomínkách. To není možné. Vždy přijde něco nového, originálního a je to tak dobře, stejně tak nemůžeme potkat 2 stejné lidi, jelikož dva stejní lidé neexistují. Mám pro Vás radu, začněte žít od teď dál a nekonfrontujte to s minulostí, srovnejte až ve chvíli, kdy budete žít v novém vztahu 2 roky. Od dubna 2010 máte u sebe velmi příjemné energetické vlivy, kterých je možné využít k seznámení. Přeji Vám hodně štěstí a lásky ve Vašem životě. S pozdravem Radka Polcerová.

Dobrý den, posílám další část výkladu, to už je všechno, vím, že toho máte hodně, ale byla bych ráda, kdyby jste mi napsala, jestli k Vám dorazily vypracované odpovědi a zda byly dodatečně umístěny na Vaše stránky. Děkuji.
Přeji Vám příjemný den. Radka

Ivana (včera 10:30)
otazka:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mě čeká v profesním životě a popřípadně oblasti zdraví. Datum narození 13.8.1975. Předem děkuji Ivana

Dobrý den, dodatečně Vám odpovím na Váš dotaz. Tak tedy ve zkratce v profesním životě Vás oslabí Vaše pozice síly a aktivity a v rovině zdraví zase Vaše práce. Je tedy potřeba vyřešit obojí, protože jedno s druhým souvisí. Nemáte dostatek energie, abyste mohla dobře s hlediska dlouhodobého zvládat tempo, které Vám určuje Vaše práce. Takže je možné řešit buď jedno nebo druhé, výsledkem by mělo být srovnání obojího neboť je to provázané. Dalo by se také říci, že do práce „utíkáte“ protože nechcete vidět v plné šíři, co byste měla vylepšit v té části života, ve které se staráte o své zdraví. Pokud byste tomuto výkladu nerozumněla, zavolejte a domluvíme se na schůzce, kde je možné rozebrat ve větší šíři tuto otázku popřípadě zodpovědět více Vašich otázek. S přáním hezkého dne, Radka Polcerová. Kontakt na mě je v redakci.

Lenka (včera 10:37)
otazka:
Dobrý den, narodila jsem se 6.4.1968, jmenuji se Lenka. Chci se zeptat, jaký bude tento rok po stránce pracovní? Snad bude lepší než ten minulý. Děkuji

Dobrý den dodatečně odpovídám na Váš dotaz: jaký pro Vás bude tento rok po stránce pracovní: rok 2010 bude po pracovní stránce pro Vás poněkud složitější do července 2010, ovlivňují Vás nevyrovnané vztahy na pracovišti, také Váš zaměstnavatel řeší finanční problémy, které budou dopadat na zaměstnance. Od začátku srpna je pro vás mnohem příjemnější pracovní atmosféra, ještě proběhne několik organizačních změn, které se dotknou i Vás, ale celkově se tato oblast vylepší. Pokud byste chtěla obsáhlejší výklad, v redakci se na mě dozvíte kontakt, s pozdravem Polcerová Radka.

Milan nar.20.05.1982 (včera 10:49)
otazka:
Dobrý den. Smím se Vás zeptat na můj budoucí partnerský život, který budu prožívat v nejbližších měsících? Vztah který teď mám, je je svým způsobem na hraně a partner neví, co vlastně chce. Tak zda se to nějak zlepší, či zhorší. Děkuji za odpověď.

Dodatečně odpovídám na Váš dotaz, doufám, že se k Vám dostane. Již od února bude u Vás energie změny, která způsobí, že v srpnu budete velmi spokojený se svým partnerským životem, je u Vás hodně lásky a také životní stabilita. Přeji Vám do té doby hodně sil na zvládnutí Vašeho dosavadního vztahu. Pokud byste měl více otázek, v redakci je na mě číslo. S pozdravem Radka Polcerová.

Helena Horová (včera 10:59)
otázka:
Dobrý den, ráda bych se dozvěděla něco o svém vnoučkovi. narodil se 10.1.2010 a jmenuje se Jakub. Děkuji

Váš vnuk je takové sluníčko v rodině, bude Vám všem prosvicovat všední dny a vracet Vám štěstí do života. Bude velmi citlivý na emoční energii, zejména na tu negativní, jako kdyby Vás všechny přišel naučit, že je potřebné, aby si lidi mezi sebou rozuměli ve svých vztazích. Dalo by se říci, že když Vašemu vnoučkovi něco nepůjde nebo se nebude cítit dobře, porovnejte si v rodině vzájemné vztahy, buďte na sebe vlídní a pomůžete i jemu. Mějte se hezky, zdraví Radka Polcerová.

katka (včera 11:02)
otázka:
Dobrý den, narodila jsem se 28.5.1981. Chtěla jsem se Vás zeptat jak se mi povede v osobním životě mám teď 4 letou dcerua jsem vdaná a taky v pracovním. Měla bych dělat přijímací řízení na VŠ a studovat dálkově. Tak jestli se mi to povede.

Dodatečně Vám odpovídám na Váš dotaz, v osobním životě v roce 2010 zažíváte vesměs chvíle radosti, štěstí a rovnováhy. Jestli se Vám povede dálkově studovat, byla Vaše druhá otázka a zde je z hlediska dlouhodobého prognóza asi taková: Jste chytrá dost, abyste školu udělala, ale bude Vás to stát hromadu času a bude to na úkor rodiny, vtahu a Vaší dcery. Mohly by se dostavit výčitky, že jste raději mněla věnovat tento čas Vaší dceři a rodině. Pokud budete i přesto chtít vysokou školu dálkově studovat, byla by nejlepší varianta, rok studovat, pak vidím pauzu a dodělat, pravděpodobně další dva roky, víc let ve studiu Vás nevidím. S pozdravem Radka Polcerová. Pokud byste se chtěla ještě na něco zeptat, v redakci na sebe nechám kontakt. Radka Polcerová.

V 15.2.1979 (včera 11:28)
otázka:
Dobrý den, mám za sebou nelehké období a chtěla bych Vás poprosit jak se bude nadále můj život vyvíjet po osobní stránce? Děkuji moc.

Dobrý den, dostala jsem se k Vašemu výkladu až v úterý 26.1., jelikož dotazů bylo hodně. Dodatečně tedy odpovídám na Vaši otázku jak se bude nadále vyvíjet Váš život po osobní stránce: v únoru je třeba vytvořit kompromis, že člověk může mít v daném období vždy jednu důležitou (nejdůležitější) věc, na které mu nejvíc záleží a později vyřeší ty ostatní, na které dloho neměl čas. Od června 2010 máte velmi dobré životní období, kdy jste to zase VY a máte se dobře. Přeji Vám krásné dny, ve kterých se budete postupně „vracet“ sama k sobě. S pozdravem Radka Polceorvá.

Radka (včera 11:29)
otázka:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to vypadá po mé pracovní stránce a co se týče parnera. Narodila jsem se 18.2.1970. Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den, k Vašemu dotazu jsem se dostala až v úterý 26.1., jelikož dotazů bylo hodně a nestihla jsem na všechny odpovědět, tak tedy dodatečně ve zkratce vám odpovím:

Pracovní stránka v roce 2010: Budete se utvrzovat v to, že je třeba najít lepší motivaci pro Vaše dosavadní pracovní zařazení, znamená to, že si budete potřebovat odpovědět na to, proč chodit do práce a proč vůbec v práci pokračovat, až si na to odpovíte, bude se Vám v práci mnohem víc líbit a také se urovnají Vaše vztahy na pracovišti. Ve vztahu jste šťastná, někdy koncem léta /srpen) bude Váš partner řešit problémy, které vyplývají z organizační změny na jeho pracovišti, přenese tento problém do vztahu a bude od Vás očekávat, že ho podpoříte. Přeji Vám příjemný den, Polcerová Radka.

Libuše (včera 11:43)
otazka:
Zdravím. Jsem narozena 17.3.1978, čeká mne letos něco pozitivního? Díky za odpověď.

Omlouvám se, ale na Váš dotaz jsem se dostala až v úterý 26.1., dodatečně posílám do redakce odpověď na Vaši otázku jestli Vás čeká letos něco pozitivního: Ano, ale je třeba pro to udělat hodně, jinými slovy tomu napomoct. Například se vylepší Vaše práce, protože objevíte v sobě více tvořivé energie, necháte se někým zmotivovat, vezmete si z někoho příklad a budete to chtít napodobit, tak se vylepší Vaše práce, z toho vznikne pocit, že se můžete lépe starat o své blízké a vylepší se i Vaše vztahy. Příjemnější energetické vlivy k Vám přijdou od konce května 2010. S pozdravem a přáním hezkého dne, Radka Polcerová.

H.21.3.1959
Hana, včera 11:01

Dobrý den, k Vašemu dotazu jsem se dostala až v úterý 26.1., protože dotazů bylo hodně, tak tedy dodatečně Vám odpovídám: Vaše zdraví se vylepší s přicházejícím jarem a změnou v přírodě, která se v tomto období odehrává, proto doporučuji, krátké pravidelné vycházky v jarní přírodě abyste dobře vnímala, jak se vše probouzí a začíná nový život. Pracovní nabídka by mohla přijít v dubnu, ale je třeba vycházet VEN, nebýt jen doma a se svými blízkými. Rok 2010 od Vás bude žádat Vaši vlastní iniciativu věci zlepšit, nenechte se odradit. Přeji hodně síly, zdraví a nadšení, Polcerová Radka.

25.1.2010 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Řidič skup. C + HR(24 000 Kč)

RV LEŠENÍ v Kladně přijme vhodného kandidáta na pozici řidič skup. C. Požadujeme praxi s hydraulickou rukou která je na dálkové ovládání. Nikdy neskládáte auto sám, spolehlivost, ochota. Od po-pá 7:00-16:00. Nástup dle dohody. Plat. základ: 24.000 Kč. Možnost placených přesčasů a víkendů není podmínkou - až 30.000 Kč čistého.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka(17 400 Kč)

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník (pracovnice). Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontaktní den na tuto pozici se koná 19.3.2018 ve 14:00 hod na Kontaktním pracovišti ÚP ČR v Kladně - zasedací místnost v 1. patře, dveře číslo 417. , , Požadavky:, - ruský jazyk - aktivně na úrovni rodilého mluvčího, - anglický jazyk - mírně pokročilý, - trestní bezúhonnost, - znalost práce na PC, , Náplň práce:, - vyhledávání obchodních příležitostí, - odběr materiálu k výrobě folií ze zahraniční (především z Ruska, Ukrajiny, Polska a dalších), - sepisování smluv s dodavateli, - další potřebné administrativní práce, , Časté služební cesty do zahraničí (znalost jazyků) - cca 2x do měsíce.. Pracoviště: Ljubava plus s.r.o., provozovna, Komenského, č.p. 3327, 272 01 Kladno 1. Informace: Vera Ivanova, +420 739 617 111.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář(15 000 Kč)

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Truhlář - montážní pracovník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, montáže nábytku u zákazníků., Upřednostňujeme aktivního řidiče sk. B, práce je dle potřeby i v sobotu, neděli, o svátcích, požadujeme bezúhonnost., Jednosměnný provoz - v případě potřeby i vícesměnný., , , První kontakt nejlépe e-mailem, zaslat životopis + info o praxi., Telef.kontakt v době od 8.00 do 16.00 hod.. Pracoviště: Halbos nábytek, pracoviště, Těhul, č.p. 11, 274 01 Slaný 1. Informace: Blanka Bachtíková, +420 603 557 714,603 557 700.

2448 - Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních)(25 000 Kč)

Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) Řidič/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Požadujeme:, - řidičský průkaz sk. "B", , Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem., Možnost DPP a DPČ. Pracoviště: A.q.a. spol. s r.o., Kordačova, č.p. 1844, 272 04 Kladno 4. Informace: Eva Pitáková, +420 312 262 200.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lánská brána se klenula na jižním konci obce přes cestu na Beroun, avšak v dubnu roku 1959 byla stržena.

Lánští vzdají hold historii, znovu postaví Lánskou bránu

Jaromír Jágr těsně předtím, než ho havířovský Marek Sikora zranil.

Jak si ochránit Jágra? Zatím to nevyšlo

Veřejnost se bude opět učit první pomoc od profesionálů

Kladno - Ve středu 28. února od 17 hodin se uskuteční v kladenském Kokosu školení první pomoci a neodkladné resuscitace v rámci projektu Učte se od profesionálů! II. - Dopravní nehoda, které se bude konat v budově ČVUT (Kokos), Fakultě biomedicínského inženýrství, nám. Sítná 3105, Kladno, velký sál (místnost C1). Kurz je pro zájemce zdarma.

Česká naděje jachtingu sní o olympiádě v Paříži

Unhošť – Je jí šestnáct let, bydlí v Unhošti, studuje na Sportovním gymnáziu v Kladně a životem ji provází voda, vítr, vlny a především plachetnice.

PZ baráž neminula, Slaný začíná play off

Kladensko - Až poslední kolo Krajské ligy určilo, že mladí hokejisté PZ Kladno si zahrají baráž. Doma sice porazili po velkém boji favorizované Černošice 6:4, nedočkali se však pomoci kolegů ze Slaného, kteří překvapivě podlehli Neratovicím 3:6. Tím se mužstvo od Labe vyhnulo bojům o udržení soutěže.

Zelingr má jasno: Na Jágra to byl faul!

Kladno – Na středeční zápas v Českých Budějovicích se hokejisté Kladna těší. Nicméně před nabitou Budvar Arénou by potřebovali bodovat, protože se na ně začíná tlačit Slavia a má lehčí soupeře – Litoměřice a Benátky. „My pojedeme pro tři body,“ hlásí navrátilec do sestavy Matyáš Zelingr, který scházel Rytířům kvůli účasti na reprezentačním turnaji čtyř zemí do 19 let. Tam Čechům unikl celkový triumf velmi smolně.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT