Přestože ve směru od Loun zákazová značka jasně zapovídá odbočení k benzince, řidička zeleného Chrysleru toto nařízení zjevně ignorovala a vjela do levého pruhu, kde chtěla odbočit. V tom ale nedala přednost Škodě Octávii, jež se přibližovala ve směru od Prahy. Střet obou vozidel byl již neodvratný. Posádka mladíků ve škodovce narazila chrysler do pravého boku.

„Když jsem přiběhl ven, viděl jsem že octávka má hodně rozbitý předek a chrysler bok. Naštěstí všichni z obou aut vylezli sami ven a kluci ve škodovce, kteří přijeli od Prahy byli jen mírně zranění,“ vylíčil ranní událost pracovník čerpadla Petr Mach.

Na místo se ihned dostavili jak pražští tak slánští hasiči, aby místo pomohli uklidit. Lehce zraněné mladíky ve věku 22 a 23 let odvezla záchranka k ošetření do slánské nemocnice. Případem se i nadále zybývá policie.

„Kdo je viníkem nehody, je předmětem šetření. Při střetu vozidel došlo ke dvěma zraněním mužů z octávie, přičemž řidička odbočujícího Chrysleru zraněna nebyla. Silnice R7 byla průjezdná prakticky okamžitě v obou směrech,“ sdělila kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Středeční nehoda tedy až na zničená auta dopadla relativně dobře. Přesto se tento úsek silnice R7 v těsné blízkosti čerpací stanice, která zde stojí teprve čtvrtým rokem, stal osudným řidičům již několikrát. Nejvíce asi řidiči favoritu, který ve stejných místech 2. května 2008 předjel kamion a doslova přeletěl vzduchem seat před sebou a na zem dopadl jako zmuchlaná papírová koule.

„Viděl jsem to tehdy na vlastní oči, vracel jsem se z nákupu z Prahy a najednou proti mě letí zmačkaná hromada plechů vzduchem. Bylo to hodně ošklivé, a i když tu tenkrát byli záchranáři do minuty, kteří jeli náhodou kolem, nebylo řidiči favoritu pomoci,“ zavzpomínal na událost pracovník čerpadla Petr Mach.