Podle tiskové mluvčí slánské radnice, Markéty Růtové, situaci představitelé města a odborní pracovníci nadále sledují. V případě změny je město připraveno svým občanům poskytnout okamžité aktuální informace.

Online reportáž

„Jsme v úzkém kontaktu se všemi klíčovými institucemi jako je Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo zahraničních věcí, Krajská hygienická stanice a s dalšími organizacemi v regionu a vývoj situace monitorujeme,“ říká starosta města Martin Hrabánek.

Ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí město doporučuje občanům, aby dodržovali základní hygienická pravidla, která platí při výskytu jakéhokoliv jiného virového onemocnění.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY
Potřebujete znát informace k aktuálnímu výskytu koronaviru na našem území? Volejte infolinku Státního zdravotního ústavu 724 810 106 nebo 725 191 367.

Vrátili jste se z oblastí Emilia-Romagna, Lombardie, Piedmont, Benátsko/Veneto či z jiné oblasti s vysokým počtem onemocnění vyvolaných novým koronavirem?Kontaktujte hygienickou stanici, která je pro náš region na Kladně na tel: 312 292 010, 312 292 020 nebo 736 521 357 případně elektronicky na e-mail: vnn@khsstc.cz

Odkazy na relevantní webové stránky: www.szu.cz / www.mzcr.cz / www.khsstc.cz

close Koronavirus v Česku info Zdroj: Deník zoom_in