Celkem 432 hráčů celé sobotní odpoledne bojovalo o prvenství v turnaji. Toho nakonec dosáhla Jana Dvořáková z týmu Kačice, která si při závěrečném vyhlášení výsledků užila také pasování na rytíře lóry. Bude mít tak možnost utkat se s předešlými vítězi o titul velmistra. „Je to super, nic jiného se nedá říci. Lóře se věnuji asi dvacet let, za první místo jsem ráda," neskrývala emoce vítězka Jana Dvořáková.

Druhou pozici v soutěži jednotlivců obsadila taktéž žena, Linda Herinková z týmu Ovladači, na bronzové příčce se umístil Pavel Hadrava z celku Nalezenci, který se tak stal letošním nejlépe umístěným mužem.


Nadšení byli také členové týmu Čtyři pod nulou, kteří se po sedmnácti letech snažení dokázali vyšvihnout na nejvyšší příčku. Slavnostně jim pak byla předána historická putovní standarta, na kterou má vítězný tým právo pověsit stuhu s názvem týmu a jmény jeho členů. „O tom, že bychom tu vyhráli, jsme ani nesnili. Naše druhé nejlepší umístění z této akce je z roku 2015, kdy jsme byli pátí. V jednotlivcích jsme měli pouze několik menších úspěchů. Jsme rádi, že se jednou za čas sejdeme a zahrajeme si," hodnotil umístění týmu jeho člen Michal Blecha.

Druhé místo oslavil tým Habešovna, na třetím pozici se umístilo kvarteto hráčů s názvem Lidunka. „Akce se vyvedla celkem dobře. Týmů se sice zúčastnilo méně než loni, důležité je ale, že se lidé bavili," uvedl mluvčí pořádajícího klubu Petasites Jiří Máňa Januš.