Vytvořte návrh obrazu příjemného prostředí s fotorealistickými prvky minimálně přes jednu celou stěnu vybraného objektu (výměník tepla na rohu Štechovy a Průchovy ulice – blíže k centru města) a pošlete ho do konce června na adresu anna.gamanova@mestokladno.cz. Barvy jsou hrazeny, realizace se uskuteční v průběhu září.

Na Slovance vyměnili zábradlí

Na pohled na staré zábradlí podél pěší cesty vedle silnice vedoucí ze Slovanky na Kačici mohou chodci zapomenout. „Město Stochov odkoupilo od sousední obce Tuchlovice pozemek, na kterém následně nechalo vyměnit letité zábradlí za nové, pro zvýšení bezpečnosti nejen stochovských chodců,“ uvedl starosta Stochova Roman Foršt. Další zábradlí bude vyměněno o pár desítek metrů níže v ulici vedoucí směrem od kruhového objezdu k ulici Nádražní.

ANKETA DENÍKU: ČEŠI V POHYBU

Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz.