„Rádi bychom nabídli naše služby zdarma a vyčlenili jednu naši školičku ve Slaném pro děti rodičů lékařů, sestřiček a dalšího zdravotnického personálu, hasičů, policistů, vojáků a těm, kteří nutně potřebují pohlídat své ratolesti, aby mohli pomáhat ostatním lidem,“ říká ředitel soukromé školky Elíšek, Radek Eliška. Nabízí zdarma hlídání dětí od pondělí do pátku v čase 7-17 hod v krásném zázemí vybavené dětské skupiny s profesionálním personálem. Zajištěna bude i celodenní strava a pitný režim (75Kč/den).

Podmínky:
1) Dítě ani rodič a doprovod s jakýmikoliv příznaky onemocnění nesmí vstoupit do budovy školky (rýma, kašel, nachlazení, dušnost, nechutenství, průjem, teplota/horečka, vyrážka apod.)

2) Při změně zdravotního stavu dítěte v průběhu pobytu ve školce je rodič povinen být v dosahu telefonicky a v nejkratší možné době dítě vyzvednout a odvést.

3) Při vstupu do budovy musí být doprovod dítěte vybaven ochrannou rouškou.

4) Rodič musí dodat lékařské potvrzeni o způsobilosti dítěte na tiskopisu školky a vyplnit smlouvu o poskytování péče (dokumenty zašleme na vyžádání)

„Všechny zúčastněné prosíme o ohleduplnost a zodpovědnost při dodržování těchto pravidel vůči všem ostatním dětem, rodičům a našim skvělým tetám, včetně výše uvedených pravidel ve školkách dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Děti přijímáme do naplnění kapacity a vyhrazujeme si právo na změnu režimu a provozu školičky dle aktuální situace,“ dodal ředitel Radek Eliška.

V případě zájmu pište na: ds-elisek@seznam.cz, popřípadě volejte na 777 17 19 16  (volat pouze v naléhavých situacích).

Koronavirus v Česku