Po celou dobu klání se totiž do soutěže s rádiem zapojovali i posluchači. Ti každé úterý tipovali, kolik Standa zhubnul. Všichni, kteří po dobu šesti týdnů posílali svoje SMS byli zařazeni do závěrečného slosování a šťastnou vítězkou, která si odnesla domů zajímavé ceny v podobě permanentky do aquaparku a dalších slíbených dárků, se stala Ingrid z Mělnicka.

„Podle svých slov bude Ingrid hubnout, protože má momentálně problém s nadváhou. Poněvadž je ale pohybově aktivní, nebude jí sport činit velké obtíže, jen prý bude muset omezit svoje oblíbené pivo, které si sice dává jen výjimečně, ale při hubnutí si ho zkrátka nedá vůbec.
Ingrid začne hubnout již v neděli 1. srpna a Radio Relax bude opět u toho,“ upozornil Standa Soukup.

Ke své vlastní váze připomněl, že se stále drží a s výživovým poradcem Davidem Kašparem dokonce strávil i několik uplynulých dní v Resortu Svatá Kateřina u Počátek na Pelhřimovsku, kde vlastně tehdy celý hubnoucí proces odstartoval.

„V Resortu nás mile přijali a starali se o nás naprosto výtečně. Navíc jsme měli štěstí na počasí, užívali jsme si veškerý komfort služeb, které tam jsou. Nejobsazovanější námi byla vířivka a pára. Byl jsem rád, že mám hubnutí za sebou, takže jsem si tam odpočinul i od cvičení. Kromě zmíněné relaxace se přímo ve Svaté Kateřině uskutečnilo finální měření a vážení, které dopadlo výborně,“ doplnil Standa.

V ten den se pyšnil hmotností 96,8 kilo. Za celou dobu tedy zhubnul 10 kilo tuku a shodil 2 kila svalů, jak ukázaly přístroje. Pro představu je to prý asi tak, jako byste dali na hromadu 40 kostek másla.

Více se dozvíte také na stránkách Radia Relax: www.radio-relax.cz/