Klub hostil první ročník prestižního Stodola cupu. Zúčastnilo se ho třiatřicet dvoučlenných týmů z Kladenska, ale i Prahy, Mostu nebo Litvínova.
Hlavním pořadatelem byl Vladimír Beránek. „Hraje se o poháry, medaile a ceny věnované sponzory. Turnaje je velmi kvalitně obsazen,“ řekl Kladenskému deníku.

Právě na Kladensku se totiž hraje nejkvalitnější první a druhá liga ve stolním fotbale v celé republice. Její název je Revolta La Liga. Obsazena je více než dvaceti týmy, které tvoří zpravidla čtyři až šest hráčů. Hlásit se do ní stále mohou noví zájemci o stolní fotbal. Informace lze najít například na Facebooku.

Kladensku pak může konkurovat ještě severočeská liga Sever, na jejím vzniku se Vladimír Beránek také podílel. Další ligy pak existují v Hradci Králové a Pardubicích.

Mezi velké favority Stodola cupu patřila kladenská dvojice Dominik Stříbrný a Jakub Chudán. „Nejsme dlouhodobě sehraní, ale máme ambice se probojovat alespoň na bednu,“ nastínil Dominik.

Plán dvojici vyšel dokonale. Ze Stodola cupu si nakonec odnesla první místo, po doslova infarktovém finále s týmem Hermoš, v němž Dominik a Jakub zvítězili těsně 2:1.

Výsledky: 1. Stáhni to – Stochov a Kladno
(Dominik Stříbrný, Jakub Chudán)
2. Hermoš – Kladno a Bezděkov
(Ondřej Černý, Týna Hamouzová)
3. Židi (Kyšice)
(Tomáš Repaský, Daniel Karl)