Středočeská hejtmanka pravidelně otevírá svoji kancelář ve vybraných středočeských městech. Třetí Hejtmančin úřední den v regionu byl ve středu od 11 do 16 hodin v Hotelu Hejtmanský dvůr – salonek Dividýlko, Masarykovo náměstí ve Slaném.


„V Kolíně a Rakovníku, kde jsem již úřadovala, za mnou přišly desítky lidí. Jejich zájem mne přesvědčil, že moje úřední dny ve středočeských městech mají smysl. Zpětná vazba od občanů je pro mne i naši práci na úřadě velmi cennou a těší mě, když mohu občanům s jejich starostmi či problémy účinně pomoci. Doufám, že tuto možnost přivítají i občané ve Slaném,“ řekla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová. 


Hejtmanka plánuje, že bude i v následujících týdnech postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Hejtmanka touto cestou zve všechny, aby si s ní přišli popovídat, podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den.