Olivia Prokopová je několikanásobnou mistryní světa. V Horním Bezděkově zvítězila po dvou dnech, osmi kolech a celkem 266 úderech.
„O jedenáct úderů více měl její stálý soupeř na světových turnajích, Ricard Lockner ze Švédska. Velký souboj byl sveden o třetí místo, na kterém se po šesti kolech kolech nacházela s náskokem jednoho úderu Veronika Vlčková. V závěrečných dvou kolech byl ale její bratr Daniel Vlček o dva údery lepší výsledek, a tak se podařilo třetí místo získat jemu," uvedl Jiří Heller, který má na starosti prezentaci adventure golfového areálu v Horním Bezděkově.

Mezi amatéry nenašel přemožitele Petr Křečan s počtem 270 úderů. Na druhém místě se skončil Milan Provazník se ztrátou dvanácti úderů, následován rozdílem pouhého jednoho úderu Lubošem Doninim.

Olivia Prokopová získala poháry i za vítězství v kategorii ženy a junioři. „Česká hymna vehnala vítězce slzy radosti do očí," poznamenal Heller.

V nové kategorii Local Amatéři, jenž je otevřena všem hráčům, kteří dosud nestartovali na turnaji pod záštitou oraganizace Czech Minigolf Open System association (CMOSA) zvítězil Boris Kopečný. Kategorii týmů vyhrál PGC Úžice/PGC JM20 s celkovým počtem 543 úderů.
„Mezi dětmi zvítězil Tomáš Vlasák s 38 údery. Nově byla vyhodnocena také kategorie dětí do šesti let, jejímž vítězem se stal Jakub Kasík," doplnil Jiří Heller.

V závěru turnaje jeho vítězka Olivia Prokopová poděkovala pořadatelům za výbornou přípravu soutěže a areálu a hráčům za jejich sportovní výkony.

Ke svému výsledku Prokopová poznamenala: „Jsem nesmírně ráda, že se mi podařilo titul z Czech Masters obhájit, protože to nebylo vůbec tak jednoduché, jak se může z výsledkových listin zdát. Sama nejsem ale moc spokojená se svou hrou, i když na vítězství stačila. Ale byla jsem handicapovaná svým vleklým zraněním kolene."

Jitka Vlčková, majitelka Adventure golfu v Horním Bezděkově a zároveň ředitelka turnaje, po jeho skončení prohlásila: „Velmi mě těší, že asociace CMOSA přidělila pořádání Czech Masters právě hřišti v Horním Bezděkově. S naším týmem jsme se snažili vytvořit pro hráče i diváky perfektní prostředí. S turnajem jsem byla velmi spokojená. Hráči byli neuvěřitelně disciplinovaní a zároveň vytvořili skvělou atmosféru. Všem, kteří si odnesli pohár, moc gratuluji."