Celkem 76 hráčů smíšených týmu mužů i žen sehrálo ve třech kolech celkem 57 her. Každá hra se skládá ze čtyř tálijí , v rámci každé tálije odehrají hráči sedm her plus jednu volitelnou.

Účastníci turnaje se sjeli ze širokého okolí, přijeli hráči z Kladna, Hrdlíva, Smečna, Vinařic, Kačice, Pcher, Ledců, Loun, Otvovic, Bakova i z Prahy. Nejdále to měl tradiční účastník, tým z Lubů z okresu Cheb. Je paradoxem, že domácí byli zastoupení jen několika hráči a tentokrát nepostavili ani jeden kompletní tým. Startovné pak pokrylo jak občerstvení a hodnotné ceny pro ty, kterým šla po celé odpoledne nejlépe karta.

Na pomyslných stupních vítězů se pak na závěr objevili převážně noví borci, těm osvědčeným se tentokrát tolik nedařilo. Na závěr byl vyhlášen i smolař turnaje , který uzavřel pořadí jednotlivců.

Cena v podobě kytice byla připravena i pro nejúspěšnější ženu, kterých v turnaji hrálo celkem dvacet čtyři. Pro první tři týmy a jednotlivce byla vyrobena plaketa turnaje, vítězný tým stejně tak nejlepší jednotlivec převzal putovní pohár, na který bude natrvalo zvěčněn jejich úspěch.

Konečné pořadí jednotlivci

Lašťovka Jiří - Pohodáři 4 body 159 skóre
Pjaskr Michal - Karbaníci 4 body 166 skóre
Zadáková Marie - Lidunka 4 body 190 skóre
Nekvinda Ladislav - Budaři 4 body 192 skóre
Dudáček Lukáš - Marňáci 4 body 200 skóre
Vrba Vladimír - Luby I 5 bodů 171 skóre
 
Konečné pořadí týmů

Karbaníci 25 bodů 878 skóre
Lidunka 25 bodů 909 skóre
Luby I 26 bodů 820 skóre
Pohodáři 26 bodů 842 skóre
Játro Otvovic - SVT 27 bodů 850 skóre
Lučani 27 bodů 882 skóre

Kompletní výsledky najdete na www.pocom.cz/lora.
Organizátory celého turnaje byli Jaroslav Povondra a Jana Povondrová

Jaroslav Povondra