Osobní vlaky od Kralup nad Vltavou budou od září opět jezdit na Masarykovo nádraží a do provozu se vrací také městská linka Roztoky u Prahy – Praha–Holešovice – Praha–Libeň. Většina vlaků od Kladna však bude mimořádně končit ve stanici Praha – Bubny a rychlíky od Ústí nad Labem budou jezdit i nadále mimořádně do stanic Praha – Holešovice a Praha – Libeň.

Na trati z Prahy do Kralup nad Vltavou platí od 1. září do 15. října speciální výlukový řád. Osobáky od i do Kralup, víkendové rychlíky z a do Slaného a Mostu a ranní spěšný vlak z Chomutova, Mostu a Slaného jezdí na ´Masaryčku´. Veškeré ostatní dálkové vlaky pojedou po dobu výluky i nadále do a ze stanic Praha – Holešovice a Praha – Libeň.

Na trati Praha – Kladno – Žatec – Chomutov platí po uvedenou dobu také speciální výlukový řád. Většina vlaků bude stejně jako o prázdninách končit a začínat v Bubnech, jejich počet se ale snižuje. Z Masarykova nádraží pojedou víkendové cyklovlaky Velo s odjezdem v 9.03 a 13.25 hodin, které zamíří přes Hostivice do Slaného a dále pak osobní vlaky ve směru na Kladno s odjezdem ve 4.21, 20.49, 22.17, 23.14 a 0.21 hodin.
Víkendové cyklovlaky Velo pojedou ze Slaného až na Masarykovo nádraží, kam dorazí ve 13.05 a 18.42 hodin.