Zveme vás již na šestý ročník tradičního setkání majitelů a příznivců terénních vozidel, které se koná 7. – 9. září v bývalém vojenském prostoru obce Bratronice. K vidění budou oblíbené hrátky v terénu, ukázky záchranného systému a samozřejmě nebudou chybět soutěže, které v pátek 7. září odstartuje orientační závod po Křivoklátsku.

V sobotu se uskuteční různé dovednostní soutěže jako jsou trialy, výjezdy do kopce, průjezdy bahenní lagunou a podobně. Večer v družné atmosféře budou vyhlášeny výsledky a obdarováni nejlepší. V neděli jsou vedle ukázek práce záchranářů připraveny volné jízdy. „Přestože se setkání koná již pošesté, v Bratronicích se setkáváme poprvé. Pro fanoušky offroadů je zde vždy neopakovatelná atmosféra a pokaždé se jich z mnoha koutů republiky sejde několik tisíc. Kvůli chladnému počasí nebude nouze o bahnitý terén, takže si diváci přijdou na své,“ uvedl pořadatel akce Jan Šrajer.

Kromě rozličných druhů značek terénních automobilů zde bude k vidění a ke koupi spousta užitečných a zajímavých offroadových doplňků. Ubytování všech účastníků je na místě „ve svém“. Parkování a občerstvení pro příchozí zajištěno, stejně jako hudba, která bude dolaďovat celý průběh festivalu. Areál je otevřen dnes od 12 hodin.