„Razantní změny ve společnosti nechystám. TEPO bude i nadále pokračovat v postupné modernizaci infrastruktury a snižování tepelných ztrát na rozvodech teplovodů.  Nyní vyjednáváme s Teplárnou Kladno o ceně tepla na další rok. Naším cílem je, aby pro koncové odběratele cena zůstala stejná jako v tomto roce,“ uvedl nový jednatel.

Třetí změna ve vedení městské společnosti v krátké době se ale hrubě nezamlouvá kladenské opozici: „Již třetí jednatel společnosti za jeden rok je potvrzení amatérismu, se kterým koalice ODS, ANO, Kladeňáci a SPD vede naše město. Po Oldřichu Černém z SPD a Robertu Peštovi z Kladeňáků je to nyní jedna z hlavních postav kladenské ODS. Je tristní vidět, jak se v praxi zcela rozplynuly všechny sliby o odbornosti, transparentnosti a podobně,“ zdůraznil opozoční Milan Volf (Volba pro Kladno).

„Jmenování Lukáše Hanese na post jednatele firmy, navíc v tandemu s jeho stranickým kolegou Filipem Jíchou, ukazuje na to, že městské firmy se staly hračkou pro stranické kamarády. Navíc kamarády bez praxe, vzdělání a s pochybnou minulostí. Pro jmenování Lukáše Hanese je jen jedno vysvětlení, jednatelství v TEPu dostal jako dárek k ročnímu výročí svého problému s řízením pod vlivem drog,“ míní Volf.