Stehelčeves
Tradičně se rozvodnil mezi prvními Dřetovický potok ve Stehelčevsi, jak potvrdil externista Kladenského deníku, který je na místě, zaplavilo se zanesené koryto potoka a voda se rozlila do okolí. Dobrovolní hasiči čistí nyní potok od nánosů nepořádku, bahna i dřeva. Hasiči měli za úkol kontaktovat dále neslyšícího muže v Hlavní ulici, který má nejspíše taky problémy s vodou na pozemku.

Buštěhrad
Hasiči vyjížděli kolem desáté hodiny k čerpání vody ze sklepa rodinného domu.

Bratronice

Voda natropila neplechu také v Bratronicích, kam vyjížděli hasiči do zatopeného sklepa místní sokolovny.

Kladno-Dubí
Hasiči jeli vyprostit osobní vozidlo, které uvízlo ve vodní laguně. Ta se vytvořila na silnici. Cestou k události museli odstranit také padlý strom. Ve Vrapické ulici pomáhají hasiči z čerpáním vody ze sklepů

Malé Přítočno
Problémy s vodní lagunou na silnici řešili hasiči také v Malém Přítočně, kde voda tekla přípojkou do jednoho ze sklepů rodinného domu.

Lidice
Nedaleko lidického rybníku uvízlo další auto ve vodní laguně, opět pomáhali hasiči.

Slaný
Ve vodní laguně uvízlo auto také ve Slaném na kruhovém objezdu U Brodu. I zde pomáhali hasiči s vyproštěním.
Voda zaplavila dále také prostory strojírenské firmy MCE, která se specializuje na výrobu mostních konstrukcí. Hrozilo poškození technologie. I zde pomohli hasiči.

Kladno
Potíže s odtokem vody se nevyhnuly ani Kladnu. Kvůli vytrvalému dešti a velkému množství vody na silnici byly neprůjezdné kladenské ulice Průmyslová, Kralupská a Vrapická. Na místě asistovali také strážníci Městské policie Kladno.