V tomto speciálním brnění rytíři odehráli první a zároveň poslední nedělní zápas proti Bílým Tygrům Liberec. Hned poté putovaly dresy do internetové dražby. Výtěžek z aukce bude směřovat na podporu dobročinného programu Dr. Klaun.

Největší zájem je samozřejmě o dres Jaromíra Jágra. Za pouhé tři dny, do dnešního odpoledne, se cena čísla 68 vyšplhala na 86 tisíc korun. A to do konce dražby zbývá ještě sedm dní! Počáteční částka byla symbolickou jednu korunu. 

K unikátnímu dresu který na sobě nemá žádnou reklamu, pouze logo klubu, dostane budoucí šťastný majitel také certifikát pravosti.

Po Jágrovi mají lidé velký zájem o dres Pavla Patery. Číslo 10 už stojí přes 30 tisíc korun. Stranou nezůstává ani číslo 41 Tomáše Plekance, také u něj se objevila částka přesahující 30 tisíc korun. Přes 20 tisíc se vyšplhala suma za číslo 2 Marka Židlického a 91 Jiřího Tlustého se pohybuje přes 13 tisíc.

„Jsme neskutečně potěšeni tím, že se Rytíři Kladno rozhodli udělat takové utkání a podpořili tím Dr. Klauna. Velmi nás to překvapilo. Je to fantastické, navíc je zrovna období, kdy mnoho sponzorů kvůli ekonomické situaci nemůže přispívat a o spoustu z nich jsme přišli. Klobouk dolů. Rytíři Kladno jsou borci! Není jim lhostejný osud dětí v nemocnici a Dr. Klaun může díky nim nadále kouzlit úsměvy," vyjádřil se ředitel projektu J. Rafal Wojas.