Podobně jako předcházející jubilanti obdrží i tento šťastlivec věcný dar od zástupců magistrátu a společnosti Sportovní areály města Kladna, jež aquapark provozuje.

„Již v minulosti jsme přivítali několik návštěvníků vodního světa, kteří prošli přes vstupní turniket do areálu pod pořadovými čísly 100 000, 250 000, 500 000 a 777 777,“ uvedl ředitel SAMK Lukáš Kubica. Tito lidé vždy obdrželi od primátora Dana Jiránka a jmenovaného ředitele hodnotné dary v podobě poukazu na nákup elektrospotřebičů nebo zájezdu a zároveň nabité permanentky pro vstup do aquaparku pro celou rodinu.

Ani u miliontého návštěvníka tomu nebude jinak. „Tento jistě šťastný host získá tentokrát jako pozornost LCD televizor. Zvu tedy všechny občany jak k pokusu o to stát se miliontým návštěvníkem, tak především k užívání si četných atrakcí a radovánek našeho aquaparku,“ prohlásil Jiránek.
Vždy, když je zveřejněna informace o možném obdarování jubilejního návštěvníka, se podle primátora návštěvnost zvýší. Vedle marketingových záležitostí se prý ale jedná i o zvýraznění atraktivity aquaparku.