„Má to být letní klip a výzva k navození dobré nálady a pro zapomenutí všeho špatného. Je o tom, že děti by měly inspirovat dospělé, aby si vykouzlili úsměv na tváři a přestali mít chmury a zkusili se chvíli smát,“ popsal účel projektu režisér Štolba.

Aktivity se účastní nejen děti ze zmíněné umělecké skupiny Zlobidla s.r.o., jejíž produkční a zakladatelkou je slánská rodačka Jana Boková, ale i děti ze tří slánských škol, které prostřednictvím youtube už společně měsíc nacvičují danou choreografii.

Základem klipu je scéna při průchodu pěší zónou - Londou. Postupně se přidávají další děti i dospělí a společně zpívají a dojdou až na náměstí. „Závěrečnou velkou scénu natočíme na náměstí ještě v polovině června. Výsledek bude k vidění v létě na televizi Nova,“ dodal Roman Štolpa.

Jak připomněl režisér, dětská skupina Zlobidla s.r.o. vznikala postupně v době covidové, kdy sám měl málo herecké i jiné práce. „Začali jsme proto s kolegy psát a režírovat a dávat dohromady dětskou skupinu, kde je základem sedm rolí, ale máme různé alternace a dětských členů patnáct až dvacet,“ dodal Roman Štolpa. Nejen v chystaném klipu ale i dalších projektech Zlobidel s.r.o. se můžete pravidelně setkávat s kamarádkou Luckou, kočkou Laki, medvědem Bakim, drsňákem vlkem Rudim, opicí Taki a dvojicí trysko myší Maki a Haki.

Jeden z hudebních a tanečních klipů vznikl ve Slaném už před časem.

| Video: Youtube