V neděli pak návštěvníkům ukázal své umění jedenáctinásobný mistr České republiky a dvojnásobný vicemistr Evropy v jízdě na motorce a čtyřkolce Mirek Lisý.

Exhibici na kole v centru města předvedl Petr Drábek. A k poslechu zahrála v současné době velmi populární poprocková kapela The One.

Nutno podotknout, že ani ta davy lidí na kladenskou pěší zónu nepřilákala, i když prázdnotou také nezela. Uznal to i předseda občanského sdružení Pavel Orna.

,,Bude to běh na dlouhou trať. To jsem již říkal. My ale musíme vydržet,“ nevzdává se Orna, podle něhož se ani moc nevydařilo počasí. ,,Musím ale podotknout, že všechny bary a restaurace na pěší zóně měly otevřeno. Obchodů se nepřidalo tolik, ale v zhruba v patnácti z nich se dalo nakupovat také,“ dodal předseda občanského sdružení.

Na chvíli se byli v centru podívat například manželé Heřmánkovi. ,,Byli jsme zvědaví, kdyby bylo lepší počasí, možná by tu bylo víc lidí,“ uvedli.

O příštím víkendu se bude pokračovat. V sobotu mohou lidé opět navštívit trhy a v neděli jim zahraje dívčí rocková formace Sečet zone. Pro děti bude připraveno vystoupení klauna a kejklířů.